Vanredni ispiti – decembar 2019.

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U DECEMBARSKOM ISPITNOM ROKU

 

Sreda, 18. 12. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (pismeni) 09:45 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Istorija 10:30 Jovičić Nera

Knežević Vesna

Sokić Branka

Računarstvo i informatika 11:20 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijailović Vlade

 

Četvrtak, 19. 12. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Poznavanje robe 10:30 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Hemija 10:30 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

 

Petak, 20. 12. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Muzička umetnost 09:25 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Građansko vaspitanje 09:25 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Turistička geografija 09:40 Jovičić Nera

Marić Jelena

Janković Valentina

Geografija 09:40 Jovičić Nera

Marić Jelena

Janković Valentina

 

Ponedeljak, 23. 12. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ruski jezik (pismeni) 09:45 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Termin za polaganje usmenog dela ispita biće saopšten na pismenom delu ispita
Srpski jezik (pismeni) 12:15 Lazić Tanja, dežura na pismenom
Profesionalna praksa

(obrazovni profil: kuvar)

11:20 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Osnovi kuvarstva 11:40 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Krpović Nebojša

Osnovi usluživanja 11:55 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Računovodstvo (pismeni) 13:05 Luković Katarina, dežura na pismenom

 

Utorak, 24. 12. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Nauka o ishrani 07:50 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Biologija 07:50 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Srpski jezik (usmeni) 09:00 Jovičić Nera

Lazić Tanja

Manojlović Brankica

Fizika 12:30 Sokić Branka

Tanović Dejan

Smiljanić Višnja

 

Sreda, 25. 12. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Sociologija 11:00 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Ekonomika i organizacija preduzeća 11:25 Sokić Branka

Jovičić Nera

Luković Katarina

Računovodstvo (usmeni) 11:25 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

Hotelijerstvo 11:25 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

Preduzetništvo 11:25 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća 12:30 Janković Valentina

Konstadinović Jelena

Jovičić Nera

 

Četvrtak, 26. 12. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 08:40 Mićović Slobodan, dežura na pismenom
Engleski jezik (usmeni) 09:45 Jovičić Nera

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

Maturski praktičan rad

obrazovni profil: kulinarski tehničar

12:15 Jovičić Nera

Krpović Nebojša

Vukosavljević Rosa

 

Petak, 27. 12. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Marketing 10:30 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Marketing u turizmu 10:30 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Osnovi turizma i ugostiteljstva 10:30 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive