Ванредни испити – децембар 2019.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

 

Среда, 18. 12. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 09:45 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Историја 10:30 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Сокић Бранка

Рачунарство и информатика 11:20 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владе

 

Четвртак, 19. 12. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Познавање робе 10:30 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Хемија 10:30 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Петак, 20. 12. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Музичка уметност 09:25 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Грађанско васпитање 09:25 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Туристичка географија 09:40 Јовичић Нера

Марић Јелена

Јанковић Валентина

Географија 09:40 Јовичић Нера

Марић Јелена

Јанковић Валентина

 

Понедељак, 23. 12. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик (писмени) 09:45 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита биће саопштен на писменом делу испита
Српски језик (писмени) 12:15 Лазић Тања, дежура на писменом
Професионална пракса

(образовни профил: кувар)

11:20 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Основи куварства 11:40 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Крповић Небојша

Основи услуживања 11:55 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Рачуноводство (писмени) 13:05 Луковић Катарина, дежура на писменом

 

Уторак, 24. 12. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Наука о исхрани 07:50 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Биологија 07:50 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Српски језик (усмени) 09:00 Јовичић Нера

Лазић Тања

Манојловић Бранкица

Физика 12:30 Сокић Бранка

Тановић Дејан

Смиљанић Вишња

 

Среда, 25. 12. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Социологија 11:00 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Економика и организација предузећа 11:25 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Луковић Катарина

Рачуноводство (усмени) 11:25 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Хотелијерство 11:25 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Предузетништво 11:25 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Економика туристичких и угоститељских предузећа 12:30 Јанковић Валентина

Констадиновић Јелена

Јовичић Нера

 

Четвртак, 26. 12. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 08:40 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Енглески језик (усмени) 09:45 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Матурски практичан рад

образовни профил: кулинарски техничар

12:15 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Вукосављевић Роса

 

Петак, 27. 12. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Маркетинг 10:30 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Маркетинг у туризму 10:30 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Основи туризма и угоститељства 10:30 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

 

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве