Vanredni ispiti-februar 2018.

 

Ponedeljak, 19. 02. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 07:50 Mićović Slobodan, dežura na pismenom
Osnovi ekonomije 09:25 Sokić Branka

Kovačević Dragan

Jovičić Nera

Profesionalna praksa

(obrazovni profil konobar)

09:25 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Fizičko vaspitanje 10:00 Jovičić Nera

Šopalović Mišo

Tarabić Vukašin

Ekonomika i organizacija turističkih preduzeća 10:50 Sokić Branka

Pavlović Jela

Jovičić Nera

Savremena poslovna korespondencija 10:50 Sokić Branka

Pavlović Jela

Jovičić Nera

Francuski jezik (pismeni) 11:25 Ratković Vera, dežura na pismenom
Termin za polaganje usmenog dela ispita iz francuskog jezika biće saopšten prilikom polaganja pismenog dela ispita.

 

Utorak, 20. 02. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Računovodstvo (pismeni) 09:45 Pavlović Dana, dežura na pismenom
Filozofija 10:45 Jovičić Nera

Jojić Gorica

Sokić Branka

Istorija 11:00 Jovičić Nera

Knežević Vesna

Sokić Branka

Istorija odabrane teme 11:00 Jovičić Nera

Knežević Vesna

Sokić Branka

Turistička geografija 12:15 Jovičić Nera

Marić Jelena

Gojgić Jasmina

Sreda, 21. 02. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Fizika 11:00 Sokić Branka

Šaponjić Snežana

Smiljanić Višnja

Profesionalna praksa

(obrazovni profil kuvar)

11:25 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Mitrašinović Ljubomir

 

Četvrtak, 22. 02. 2018.

 

 

VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Psihologija 08:10 Jovičić Nera

Sokić Branka

Novaković Marija

Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Agencijsko i hotelijersko poslovanje (drugi i četvrti razred) 13:00 Sokić Branka

Kuzeljević Jelica

Jovičić Nera

Poslovna ekonomija 13:00 Sokić Branka

Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

Osnovi turizma i ugostiteljstva 13:00 Sokić Branka

Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

 

Petak, 23. 02. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Građansko vaspitanje 09:25 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Kuvarstvo 10:35 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

 

Ponedeljak, 26. 02. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Marketing 09:25 Jovičić Nera

Pavlović Dana

Sokić Branka

Računovodstvo (usmeni) 09:25 Jovičić Nera

Pavlović Dana

Sokić Branka

Preduzetništvo 10:45 Sokić Branka

Pavlović Sofija

Jovičić Nera

Profesionalna praksa –

turistički tehničar

11:00 Sokić Branka

Kuzeljević Jelica

Jovičić Nera

 

Utorak, 27. 02. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ishrana 10:00 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Nauka o ishrani 10:00 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Umetničko oblikovanje 13:10 Jovičić Nera

Kostić Aleksandra

Hemija 13:30 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

 

Sreda, 28. 02. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (pismeni) 08:40 Topalović Ružica, dežura na pismenom

 

Četvrtak, 01. 03. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (usmeni) 09:50 Sokić Branka

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

 

*Zavšni ispit za obrazovni profil konobar, održaće se po dogovoru sa predmetnim nastavnikom Kovačević Draganom

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive