Ванредни испити-фебруар 2018.

 

Понедељак, 19. 02. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 07:50 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Основи економије 09:25 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Јовичић Нера

Професионална пракса

(образовни профил конобар)

09:25 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Физичко васпитање 10:00 Јовичић Нера

Шопаловић Мишо

Тарабић Вукашин

Економика и организација туристичких предузећа 10:50 Сокић Бранка

Павловић Јела

Јовичић Нера

Савремена пословна кореспонденција 10:50 Сокић Бранка

Павловић Јела

Јовичић Нера

Француски језик (писмени) 11:25 Ратковић Вера, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита из француског језика биће саопштен приликом полагања писменог дела испита.

 

Уторак, 20. 02. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачуноводство (писмени) 09:45 Павловић Дана, дежура на писменом
Филозофија 10:45 Јовичић Нера

Јојић Горица

Сокић Бранка

Историја 11:00 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Сокић Бранка

Историја одабране теме 11:00 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Сокић Бранка

Туристичка географија 12:15 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

Среда, 21. 02. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физика 11:00 Сокић Бранка

Шапоњић Снежана

Смиљанић Вишња

Професионална пракса

(образовни профил кувар)

11:25 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашиновић Љубомир

 

Четвртак, 22. 02. 2018.

 

 

ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Психологија 08:10 Јовичић Нера

Сокић Бранка

Новаковић Марија

Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Агенцијско и хотелијерско пословање (други и четврти разред) 13:00 Сокић Бранка

Кузељевић Јелица

Јовичић Нера

Пословна економија 13:00 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Основи туризма и угоститељства 13:00 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

 

Петак, 23. 02. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање 09:25 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Куварство 10:35 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

 

Понедељак, 26. 02. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Маркетинг 09:25 Јовичић Нера

Павловић Дана

Сокић Бранка

Рачуноводство (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Павловић Дана

Сокић Бранка

Предузетништво 10:45 Сокић Бранка

Павловић Софија

Јовичић Нера

Професионална пракса –

туристички техничар

11:00 Сокић Бранка

Кузељевић Јелица

Јовичић Нера

 

Уторак, 27. 02. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Исхрана 10:00 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Наука о исхрани 10:00 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Уметничко обликовање 13:10 Јовичић Нера

Костић Александра

Хемија 13:30 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Среда, 28. 02. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом

 

Четвртак, 01. 03. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени) 09:50 Сокић Бранка

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

 

*Завшни испит за образовни профил конобар, одржаће се по договору са предметним наставником Ковачевић Драганом

Објављено у Ванредно школовање

Архиве