Ванредни испити – фебруар 2020. – нови термини

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ФЕБРУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

 

Понедељак, 24. 02. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик (писмени) 10:35 Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Услуживање са практичном наставом 11:50 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Рачуноводство (писмени) 13:05 Луковић Катарина, дежура на писменом

 

Уторак, 25. 02. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Хигијена 08:10 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Исхрана 08:10 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Биологија 08:10 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Енглески језик (писмени) 08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Математика (писмени) 09:45 Прљевић Јасна, дежура на писменом
Француски језик II (писмени) 11:25 Ратковић Вера, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита из француског језика II, биће саопштен на писменом делу испита

 

Среда, 26. 02. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Историја 10:30 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Сокић Бранка

Рачуноводство (усмени) 11:45 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Агенцијско и хотелијерско пословање 11:45 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Верска настава 13:05 Јовичић Нера

Зечевић Никола

 

 

Четвртак, 27. 02. 2020. 

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Статистика 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Енглески језик (усмени) 09:45 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Основи туризма и угоститељства 09:55 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Познавање робе 10:30 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Наука о исхрани 10:30 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Хемија 10:30 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Уметничко обликовање 12:45 Јовичић Нера

Богдановић Анастасија

Сокић Бранка

 

Петак, 28. 02. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физичко васпитање 08:00 Јовичић Нера

Шопаловић Мишо

Тарабић Вукашин

Пословна информатика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владе

Туристичка географија 09:35 Јовичић Нера

Марић Јелена

Јанковић Валентина

Општа туристичка географија 09:35 Јовичић Нера

Марић Јелена

Јанковић Валентина

Професионална пракса

(образовни профил: кувар)

10:30 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашиновић Љубе

Куварство са практичном наставом 10:30 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашиновић Љубе

Филозофија 11:25 Јовичић Нера

Јојић Горица

Сокић Бранка

Психологија 11:25 Јовичић Нера

Јојић Горица

Сокић Бранка

Професионална пракса

(образовни профил: туристички техничар)

11:40 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Јанковић Валентина

 

Уторак, 03. 03. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик (усмени) 09:35 Сокић Бранка

Лазић Тања

Манојловић Бранкица

 

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве