Ванредни испити – јун 2018.

Петак, 08. 06. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност

(матурски писмени рад)

08:00 Лазић Тања, дежура на писменом
Куварство 08:00 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Грађанско васпитање 09:25 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

 

Понедељак, 11. 06. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Професионална пракса

(обрзовни профил конобар)

09:25 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Националне кухиње 09:25 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Крповић Небојша

Маркетинг у туризму и угоститељству 09:25 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Јовичић Нера

Матурски практичан рад

(образовни профил кулинарски техничар)

10:00 Јовичић Нера

Митрашиновић Љубомир

Крповић Небојша

Професионална пракса

(обрзовни профил кувар)

10:00 Јовичић Нера

Митрашиновић Љубомир

Крповић Небојша

Математика (писмени) 10:35 Прљевић Јасна, дежура на писменом
Француски језик II (писмени) 11:25 Ратковић Вера, дежура на писменом
Термин за усмени део испита биће саопштен на писменом делу испита

 

Среда, 13. 06. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом

 

Четвртак, 14. 06. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Туристичка географија 09:30 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

Туристичка географија – изборни предмет 09:30 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

Енглески језик (усмени) 11:20 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

 

Петак, 15. 06. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Психологија 08:35 Јовичић Нера

Сокић Бранка

Економика туристичких и угоститељских предузећа 09:00 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

 

Понедељак, 18. 06. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачунарство и информатика 09:30 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владе

Математика (усмени) 12:00 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

 

Уторак, 19. 06. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Биологија 11:00 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве