Vanredni ispiti – jun

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U JUNSKOM ISPITNOM ROKU

 

Utorak, 11. 06. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja

(turistički tehničar)

11:00 Pavlović Jela

Marić Jelena

Bogdanović Anastasija

 

Sreda, 12. 06. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik (pismeni) 08:00 Manojlović Brankica, dežura na pismenom
Završni ispit (kuvar) 08:00 Mitrašinović Ljubomir

Vukosavljević Rosa

Eksterni član

Građansko vaspitanje 09:15 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

 

Četvrtak, 13. 06. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ruski jezik (pismeni) 09:45 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Termin za polaganje usmenog dela ispita biće saopšten prilikom polaganja pismenog dela ispita.
Srpski jezik (usmeni) 10:45 Sokić Branka

Manojlović Brankica

Lazić Tanja

Računovodstvo (pismeni)

(obrazovni profil: ekonomski tehničar)

11:25 Pavlović Dana, dežura na pismenom

 

Petak, 14. 06. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Istorija 10:00 Jovičić Neraa

Knežević Vesna

Marić Jelena

Osnove usluživanja 10:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 10:50 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Kuvarstvo 10:50 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Profesionalna praksa

(kuvar)

10:50 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Računovodstvo (pismeni)

(obrazovni profil: trgovinski tehničar)

12:15 Luković Katarina, dežura na pismenom

 

Ponedeljak, 17. 06. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 09:45 Mićović Slobodan, dežura na pismenom
Računarstvo i informatika 11:20 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijilović Vladimir

Osnove turizma i ugostiteljstva

(obrazovni profil: kuvar)

11:35 Jovičić Nera

Marić Jelena

Janković Valentina

Turistička geografija 11:35 Jovičić Nera

Marić Jelena

Janković Valentina

Geografija 11:35 Jovičić Nera

Marić Jelena

Janković Valentina

 

Utorak, 18. 06. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Psihologija 09:00 Jovičić Nera

Sokić Branka

Žugić Jelena

Računovodstvo (usmeni)

(obrazovni profil: trgovinski tehničar)

10:30 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

Osnove turizma i ugostiteljstva

(obrazovni profil: kulinarski tehničar)

12:40 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Računovodstvo (usmeni)

(obrazovni profil: ekonomski tehničar)

12:40 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

 

Sreda, 19. 06. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Praktična nastava

(obrazovni profil: trgovinski tehničar)

09:45 Sokić Branka

Jovičić Nera

Luković Katarina

Tehnika prodaje i usluživanje kupaca 09:45 Sokić Branka

Jovičić Nera

Luković Katarina

Osnovi poslovanja u trgovini 09:45 Sokić Branka

Jovičić Nera

Luković Katarina

 

Četvrtak, 20. 06. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Hemija 13:00 Jovičić Nera

Jokisimović Milena

Smiljanić Višnja

Poznavanje robe 13:00 Jovičić Nera

Jokisimović Milena

Smiljanić Višnja

Umetničko oblikovanje 13:50 Jovičić Nera

Kostić Aleksandra

Bogdanović Anastasija

 

Petak, 21. 06. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (usmeni) 13:00 Jovičić Nera

Prljević Jasna

Mićović Slobodan

 

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive