Ванредни испити – мај 2019.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У МАЈСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

 

Понедељак, 20. 05. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Верска настава 09:45 Сокоћ Бранка

Зечевић Никола

Јовичић Нера

Математика (писмени) 11:25 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Руски језик (писмени) 12:15 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита биће саопштен приликом полагања писменог дела испита.
Пословна комуникација 13:00 Сокоћ Бранка

Кузељевић Јелица

Јовичић Нера

Национална економија 13:00 Сокоћ Бранка

Кузељевић Јелица

Јовичић Нера

Практична настава 13:00 Сокоћ Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

 

Уторак, 21. 05. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Агенцијско и хотелијерско пословање 08:35 Сокоћ Бранка

Јовичић Нера

Павловић Дана

Маркетинг 08:35 Сокоћ Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Основе трговине 08:35 Сокоћ Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Биологија 12:10 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

 

Среда, 22. 05. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Техника продаје и услуживање купаца 09:25 Сокоћ Бранка

Јовичић Нера

Луковић Катарина

Професионална пракса

(туристичко-хотелијерски техничар, први разред)

11:20 Сокић Бранка

Јанковић Валентина

Јовичић Нера

Социологија 11:40 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Јојић Горица

Социологија са правима грађана 11:40 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Јојић Горица

 

Четвртак, 23. 05. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Прљевић Јасна

Мићовић Слободан

Предузетништво 10:30 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Основи туризма и угоститељства 10:30 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

 

Петак, 24. 05. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање 09:25 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Основи економије 10:30 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Јовичић Нера

Основе услуживања 10:35 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Куварство са практичном наставом 11:20 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Куварство 11:20 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

 

Понедељак, 27. 05. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик (писмени) 13:05 Лазић Тања, дежура на писменом

 

Уторак, 28. 05. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачунарство и информатика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијиловић Владимир

 

 

 

 

 

Среда, 29. 05. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик (усмени) 11:20 Сокић Бранка

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

Туристичка географија 12:10 Јовичић Нера

Марић Јелена

Јанковић Валентина

Општа туристичка географија 12:10 Јовичић Нера

Марић Јелена

Јанковић Валентина

 

Петак, 31. 05. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Националне кухиње 10:30 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Вукосављевић Роса

Професионална пракса

(кувар)

10:50 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве