Vanredni ispiti-mart 2018

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U MARTOVSKOM ISPITNOM ROKU

 

Ponedeljak, 19. 03. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Završni ispit (kuvar) 08:00 Krpović NebojšaMitrašinović LjubeEksterni član
Maturski praktičan rad (uostiteljski tehničar) 09:25 Jovičić NeraKovačević DraganManojlović Ninoslav
Osnovi ekonomijeObrazovni profil: turistički tehničar 09:25 Sokić BrankaKovačević DraganJovičić Nera
Hotelijerstvo 09:25 Sokić BrankaKovačević DraganJovičić Nera
Marketing u turizmu i ugostiteljstvuObrazovni profil: turistički tehničar 09:25 Sokić BrankaKovačević DraganJovičić Nera
Francuski jezik (pismeni) 10:35 Ratković Vera, dežura na pismenom
Termin za polaganje usmenog dela ispita iz francuskog jezika biće saopšten prilikom polaganja pismenog dela ispita.
Ruski jezik (pismeni) 10:35 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Termin za polaganje usmenog dela ispita iz ruskog jezika biće saopšten prilikom polaganja pismenog dela ispita.

 

Utorak, 20. 03. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Računovodstvo (pismeni)(polažu učenici četvrtog razreda) 09:45 Pavlović Dana, dežura na pismenom
Ishrana 09:45 Jovičić NeraMijailović DanijelaMijailović Vlade
Higijena 09:45 Jovičić NeraMijailović DanijelaMijailović Vlade
Ekologija i zaštita životne sredine 09:45 Jovičić NeraMijailović DanijelaMijailović Vlade
Engleski jezik (pismeni)Obrazovni profil: turistički tehničar 13:55 Kovačević Dubravka, dežura na pismenom

 

Sreda, 21. 03.  2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (pismeni)Obrazovni profil: kuvar 08:40 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Fizika 11:00 Sokić BrankaŠaponjić SnežanaSmiljanić Višnja

 

Četvrtak, 22. 03. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (usmeni)(polažu svi prijavljeni kandidati) 10:00 Sokić BrankaTopalović Ružica, Kovačević Dubravka

 

Petak, 23. 03. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost (pismeni) 08:40 Lazić Tanja, dežura na pismenom
Matematika (pismeni) 10:35 Prljević Jasna, dežura na pismenom

 

Ponedeljak, 26. 03. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Marketing u turizmuObrazovni profil: kulinarski tehničar 09:25 Sokić BrankaPavlović SofijaJovičić Nera
Preduzetništvo 09:25 Sokić BrankaPavlović SofijaJovičić Nera
Profesionalna praksa –turistički tehničar 09:25 Sokić BrankaPavlović SofijaJovičić Nera
Ustav i prava građana 10:15 Jovičić NeraDrašković GoranKravić Tanja

 

Utorak, 27. 03. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Računovodstvo (pismeni)(polažu učenici prvog razreda) 10:35 Luković Katarina, dežura na pismenom
Istorija 11:00 Jovičić NeraKnežević VesnaSokić Branka
Građansko vaspitanje 11:20 Jovičić NeraPetrović MiraSokić Branka
Turistička geografija 12:15 Jovičić NeraMarić JelenaGojgić Jasmina
Poznavanje robe 13:00 Jovičić NeraJoksimović MilenaSmiljanić Višnja

 

 

Sreda, 28. 03. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost (usmeni) 08:05 Jovičić NeraLazić TanjaManojlović Brankica
Kuvarstvo 11:20 Jovičić NeraVukosavljević RosaMitrašinović Ljube

 

Četvrtak, 29. 03. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Osnovi ekonomijeObrazovni profil: ekonomski tehničar 13:10 Sokić BrankaJovičić NeraKuzeljević Jelica
Osnovi turizma i ugostiteljstva 13:10 Sokić BrankaJovičić NeraKuzeljević Jelica
Likovna kultura 13:50 Jovičić NeraBogdanović Anastasija

 

Petak, 30. 03. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Računovodstvo (usmeni)(polažu učenici prvog razreda) 08:45 Sokić BrankaLuković KatarinaJovičić Nera
Agencijsko i hotelijersko poslovanje (prvi razred) 08:45 Sokić BrankaJovičić NeraLuković Katarina
Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić NeraMićović SlobodanPrljević Jasna
Računarstvo i informatika 09:40 Jovičić NeraMilaćević MilovanMijailović Vlade
Računovodstvo (usmeni)(polažu učenici četvrtog razreda) 09:55 Sokić BrankaPavlović DanaJovičić Nera
Profesionalna praksa(obrazovni profil kuvar) 10:30 Jovičić NeraVukosavljević RosaKrpović Nebojša
Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 10:30 Jovičić NeraVukosavljević RosaKrpović Nebojša

 

 

 

SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U MARTOVSKOM  ISPITNOM ROKU

 

Srpski jezik i književnost

Šaponjić Milica, II razred, kuvar

Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Engleski jezik

  1. Milojević Petar, I razred, kuvar
  2. Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar

 

Francuski jezik II

  1. Čorbić Boško, IV razred, ekonomski tehničar
  2. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Ruski jezik

  1. Milosavljević Ivana, I razred, konobar
  2. Kutlešić Milica, I razred, konobar

 

Matematika

Kutlešić Milica, I razred, konobar

Simić Strahinja, III razred, kulinarski tehničar

 

Istorija

  1. Slović Nikola, II razred, kulinarski tehničar

 

Likovna kultura

  1. Slović Nikola, II razred, kulinarski tehničar

 

Računarstvo i informatika

  1. Slović Nikola, II razred, kulinarski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Kutlešić Milica, I razred, konobar
  2. Blagojević Nenad, I razred, turistički tehničar tehničar
  3. Vidaković Sara, III razred turistički tehničar
  4. Jakšić Radica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Ustav i prava građana

.1. Simić Strahinja, III razred, kulinarski tehničar

 

Turistička geografija

Tanović Dušica, II razred, kuvar

Šaponjić Milica, II razred, kuvar

Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar

 

Poznavanje robe

  1. Simić Strahinja, III razred, kulinarski tehničar
  2. Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljski tehničar
  3. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

  1. Slović Nikola, II razred, kulinarski tehničar

 

Ishrana

  1. Čolić Nikola, I razred, kuvar
  2. Jadžić Radojka, I razred, kuvar

 

Ekologija i zaštita životne sredine

  1. Šaponjić Milica, II razred, kuvar

 

Higijena

  1. Milojević Petar, I razred, kuvar

 

Osnovi ekonomije – Nera

  1. Petrić Marija, I razred, ekonomski tehničar

 

Agencijsko i hotelijersko poslovanje – Nera

  1. Blagojević Nenad, I razred, turistički tehničar tehničar

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva – Nera

Milosavljević Ivana, I razred, konobar

Čolić Nikola, I razred, kuvar

 

Preduzetništvo – Sofija

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Profesionalna praksa – Sofija

  1. Blagojević Nenad, I razred, turistički tehničar tehničar

 

Marketing u turizmu – Sofija

  1. Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljski tehničar
  2. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar

 

Marketing u turizmu i ugostiteljstvu – Dragan

  1. Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar

 

Hotelijerstvo – Dragan

  1. Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljski tehničar
  2. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar

 

Osnovi ekonomije – Dragan

  1. Blagojević Nenad, I razred, turistički tehničar tehničar

 

Maturski praktičan rad – konobar

  1. Garvrić Stefan

 

Računovodstvo – Dana

Jakšić Radica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Računovodstvo – Katarina

  1. Petrić Marija, I razred, ekonomski tehničar

 

Kuvarstvo

  1. Tanović Dušica, II razred, kuvar

 

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Kravić Tamara, II razred, kulinarski tehničar
  2. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar

 

Profesionalan praksa (kuvar)

  1. Čolić Nikola, I razred, kuvar
  2. Jadžić Radojka, I razred, kuvar
  3. Tanović Dušica, II razred, kuvar

 

Završni ispit – kuvar

  1. Dimitrijević Mirjana

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive