Ванредни испити-март 2018

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

 

Понедељак, 19. 03. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Завршни испит (кувар) 08:00 Крповић НебојшаМитрашиновић ЉубеЕкстерни члан
Матурски практичан рад (уоститељски техничар) 09:25 Јовичић НераКовачевић ДраганМанојловић Нинослав
Основи економијеОбразовни профил: туристички техничар 09:25 Сокић БранкаКовачевић ДраганЈовичић Нера
Хотелијерство 09:25 Сокић БранкаКовачевић ДраганЈовичић Нера
Маркетинг у туризму и угоститељствуОбразовни профил: туристички техничар 09:25 Сокић БранкаКовачевић ДраганЈовичић Нера
Француски језик (писмени) 10:35 Ратковић Вера, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита из француског језика биће саопштен приликом полагања писменог дела испита.
Руски језик (писмени) 10:35 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита из руског језика биће саопштен приликом полагања писменог дела испита.

 

Уторак, 20. 03. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачуноводство (писмени)(полажу ученици четвртог разреда) 09:45 Павловић Дана, дежура на писменом
Исхрана 09:45 Јовичић НераМијаиловић ДанијелаМијаиловић Владе
Хигијена 09:45 Јовичић НераМијаиловић ДанијелаМијаиловић Владе
Екологија и заштита животне средине 09:45 Јовичић НераМијаиловић ДанијелаМијаиловић Владе
Енглески језик (писмени)Образовни профил: туристички техничар 13:55 Ковачевић Дубравка, дежура на писменом

 

Среда, 21. 03.  2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени)Образовни профил: кувар 08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Физика 11:00 Сокић БранкаШапоњић СнежанаСмиљанић Вишња

 

Четвртак, 22. 03. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени)(полажу сви пријављени кандидати) 10:00 Сокић БранкаТопаловић Ружица, Ковачевић Дубравка

 

Петак, 23. 03. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (писмени) 08:40 Лазић Тања, дежура на писменом
Математика (писмени) 10:35 Прљевић Јасна, дежура на писменом

 

Понедељак, 26. 03. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Маркетинг у туризмуОбразовни профил: кулинарски техничар 09:25 Сокић БранкаПавловић СофијаЈовичић Нера
Предузетништво 09:25 Сокић БранкаПавловић СофијаЈовичић Нера
Професионална пракса –туристички техничар 09:25 Сокић БранкаПавловић СофијаЈовичић Нера
Устав и права грађана 10:15 Јовичић НераДрашковић ГоранКравић Тања

 

Уторак, 27. 03. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачуноводство (писмени)(полажу ученици првог разреда) 10:35 Луковић Катарина, дежура на писменом
Историја 11:00 Јовичић НераКнежевић ВеснаСокић Бранка
Грађанско васпитање 11:20 Јовичић НераПетровић МираСокић Бранка
Туристичка географија 12:15 Јовичић НераМарић ЈеленаГојгић Јасмина
Познавање робе 13:00 Јовичић НераЈоксимовић МиленаСмиљанић Вишња

 

 

Среда, 28. 03. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (усмени) 08:05 Јовичић НераЛазић ТањаМанојловић Бранкица
Куварство 11:20 Јовичић НераВукосављевић РосаМитрашиновић Љубе

 

Четвртак, 29. 03. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основи економијеОбразовни профил: економски техничар 13:10 Сокић БранкаЈовичић НераКузељевић Јелица
Основи туризма и угоститељства 13:10 Сокић БранкаЈовичић НераКузељевић Јелица
Ликовна култура 13:50 Јовичић НераБогдановић Анастасија

 

Петак, 30. 03. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачуноводство (усмени)(полажу ученици првог разреда) 08:45 Сокић БранкаЛуковић КатаринаЈовичић Нера
Агенцијско и хотелијерско пословање (први разред) 08:45 Сокић БранкаЈовичић НераЛуковић Катарина
Математика (усмени) 09:25 Јовичић НераМићовић СлободанПрљевић Јасна
Рачунарство и информатика 09:40 Јовичић НераМилаћевић МилованМијаиловић Владе
Рачуноводство (усмени)(полажу ученици четвртог разреда) 09:55 Сокић БранкаПавловић ДанаЈовичић Нера
Професионална пракса(образовни профил кувар) 10:30 Јовичић НераВукосављевић РосаКрповић Небојша
Куварство са практичном наставом 10:30 Јовичић НераВукосављевић РосаКрповић Небојша

 

 

 

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  КАНДИДАТА  У МАРТОВСКОМ  ИСПИТНОМ РОКУ

 

Српски језик и књижевност

Шапоњић Милица, II разред, кувар

Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Енглески језик

  1. Милојевић Петар, I разред, кувар
  2. Видаковић Сара, III разред, туристички техничар

 

Француски језик II

  1. Чорбић Бошко, IV разред, економски техничар
  2. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Руски језик

  1. Милосављевић Ивана, I разред, конобар
  2. Кутлешић Милица, I разред, конобар

 

Математика

Кутлешић Милица, I разред, конобар

Симић Страхиња, III разред, кулинарски техничар

 

Историја

  1. Словић Никола, II разред, кулинарски техничар

 

Ликовна култура

  1. Словић Никола, II разред, кулинарски техничар

 

Рачунарство и информатика

  1. Словић Никола, II разред, кулинарски техничар

 

Грађанско васпитање

  1. Кутлешић Милица, I разред, конобар
  2. Благојевић Ненад, I разред, туристички техничар техничар
  3. Видаковић Сара, III разред туристички техничар
  4. Јакшић Радица, IV разред, економски техничар

 

Устав и права грађана

.1. Симић Страхиња, III разред, кулинарски техничар

 

Туристичка географија

Тановић Душица, II разред, кувар

Шапоњић Милица, II разред, кувар

Видаковић Сара, III разред, туристички техничар

 

Познавање робе

  1. Симић Страхиња, III разред, кулинарски техничар
  2. Кузељевић Биљана, IV разред, угоститељски техничар
  3. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар

 

Физика

  1. Словић Никола, II разред, кулинарски техничар

 

Исхрана

  1. Чолић Никола, I разред, кувар
  2. Јаџић Радојка, I разред, кувар

 

Екологија и заштита животне средине

  1. Шапоњић Милица, II разред, кувар

 

Хигијена

  1. Милојевић Петар, I разред, кувар

 

Основи економије – Нера

  1. Петрић Марија, I разред, економски техничар

 

Агенцијско и хотелијерско пословање – Нера

  1. Благојевић Ненад, I разред, туристички техничар техничар

 

Основи туризма и угоститељства – Нера

Милосављевић Ивана, I разред, конобар

Чолић Никола, I разред, кувар

 

Предузетништво – Софија

  1. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Професионална пракса – Софија

  1. Благојевић Ненад, I разред, туристички техничар техничар

 

Маркетинг у туризму – Софија

  1. Кузељевић Биљана, IV разред, угоститељски техничар
  2. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар

 

Маркетинг у туризму и угоститељству – Драган

  1. Видаковић Сара, III разред, туристички техничар

 

Хотелијерство – Драган

  1. Кузељевић Биљана, IV разред, угоститељски техничар
  2. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар

 

Основи економије – Драган

  1. Благојевић Ненад, I разред, туристички техничар техничар

 

Матурски практичан рад – конобар

  1. Гарврић Стефан

 

Рачуноводство – Дана

Јакшић Радица, IV разред, економски техничар

 

Рачуноводство – Катарина

  1. Петрић Марија, I разред, економски техничар

 

Куварство

  1. Тановић Душица, II разред, кувар

 

 

Куварство са практичном наставом

  1. Кравић Тамара, II разред, кулинарски техничар
  2. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар

 

Професионалан пракса (кувар)

  1. Чолић Никола, I разред, кувар
  2. Јаџић Радојка, I разред, кувар
  3. Тановић Душица, II разред, кувар

 

Завршни испит – кувар

  1. Димитријевић Мирјана

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве