Vanredni ispiti – mart 2019.

Utorak, 19. 03. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Osnovi ekonomije 09:10 Sokić Branka

Jovičić Nera

Pavlović Jela

Ekonomika i organizacija preduzeća 09:10 Sokić Branka

Jovičić Nera

Pavlović Jela

Ruski jezik II (pismeni) 09:45 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Termin za polaganje usmenog dela ispita biće saopšten prilikom polaganja pismenog dela ispita.

 

Sreda, 20. 03. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Hemija 11:20 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Turistička geografija 12:15 Jovičić Nera

Marić Jelena

Janković Valentina

Geografija 12:15 Jovičić Nera

Marić Jelena

Janković Valentina

Opšta turistička geografija 12:15 Jovičić Nera

Marić Jelena

Janković Valentina

 

Četvrtak, 21. 03. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Računovodstvo (pismeni) 10:35 Luković Katarina, dežura na pismenom
Likovna kultura 13:50 Jovičić Nera

Bogdanović Anastasija

Kostić Aleksandra

Umetničko oblikovanje 13:50 Jovičić Nera

Kostić Aleksandra

Bogdanović Anastasija

 

Petak, 22. 03. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Računarstvo i informatika 09:25 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijilović Vladimir

Usluživanje 10:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Nacionalne kuhinje 10:45 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Vukosavljević Rosa

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 11:10 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Kuvarstvo 11:10 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Profesionalna praksa

(kuvar)

11:10 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Računovodstvo (usmeni) 12:30 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

 

Ponedeljak, 25. 03. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik (pismeni) 09:45 Lazić Tanja, dežura na pismenom
Verska nastava 09:45 Jovičić Nera

Zečević Nikola

Sokić Branka

 

Utorak, 26. 03. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Biologija 12:30 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Istorija 12:45 Jovičić Nera

Knežević Vesna

Marić Jelena

 

Sreda, 27. 03. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Građansko vaspitanje

 

08:00 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Sociologija 11:20 Jovičić Nera

Drašković Goran

Jojić Gorica

Sociologija sa pravima građana 11:20 Jovičić Nera

Drašković Goran

Jojić Gorica

 

 

 

Četvrtak, 28. 03. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik (usmeni) 10:30 Jovičić Nera

Manojlović Brankica

Lazić Tanja

Fizika 11:00 Jovičić Nera

Šaponjić Snežana

Smiljanić Višnja

 

Petak, 29. 03. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Profesionalna praksa

(konobar)

10:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Psihologija 12:10 Jovičić Nera

Jojić Gorica

Sokić Branka

filozofija 12:10 Jovičić Nera

Jojić Gorica

Sokić Branka

 

 

ZAVRŠNI ISPIT ZA OBRAZOVNI PROFIL KONOBAR OBAVIĆE SE PO DOGOVORU SA PREDMETNIM NASTAVNIKOM

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive