Ванредни испити – март 2019.

Уторак, 19. 03. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основи економије 09:10 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Павловић Јела

Економика и организација предузећа 09:10 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Павловић Јела

Руски језик II (писмени) 09:45 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита биће саопштен приликом полагања писменог дела испита.

 

Среда, 20. 03. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Хемија 11:20 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Туристичка географија 12:15 Јовичић Нера

Марић Јелена

Јанковић Валентина

Географија 12:15 Јовичић Нера

Марић Јелена

Јанковић Валентина

Општа туристичка географија 12:15 Јовичић Нера

Марић Јелена

Јанковић Валентина

 

Четвртак, 21. 03. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачуноводство (писмени) 10:35 Луковић Катарина, дежура на писменом
Ликовна култура 13:50 Јовичић Нера

Богдановић Анастасија

Костић Александра

Уметничко обликовање 13:50 Јовичић Нера

Костић Александра

Богдановић Анастасија

 

Петак, 22. 03. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачунарство и информатика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијиловић Владимир

Услуживање 10:30 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Националне кухиње 10:45 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Вукосављевић Роса

Куварство са практичном наставом 11:10 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Куварство 11:10 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Професионална пракса

(кувар)

11:10 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Рачуноводство (усмени) 12:30 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

 

Понедељак, 25. 03. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик (писмени) 09:45 Лазић Тања, дежура на писменом
Верска настава 09:45 Јовичић Нера

Зечевић Никола

Сокић Бранка

 

Уторак, 26. 03. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Биологија 12:30 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Историја 12:45 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Марић Јелена

 

Среда, 27. 03. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање

 

08:00 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Социологија 11:20 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Јојић Горица

Социологија са правима грађана 11:20 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Јојић Горица

 

 

 

Четвртак, 28. 03. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик (усмени) 10:30 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

Физика 11:00 Јовичић Нера

Шапоњић Снежана

Смиљанић Вишња

 

Петак, 29. 03. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Професионална пракса

(конобар)

10:30 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Психологија 12:10 Јовичић Нера

Јојић Горица

Сокић Бранка

филозофија 12:10 Јовичић Нера

Јојић Горица

Сокић Бранка

 

 

ЗАВРШНИ ИСПИТ ЗА ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ КОНОБАР ОБАВИЋЕ СЕ ПО ДОГОВОРУ СА ПРЕДМЕТНИМ НАСТАВНИКОМ

Објављено у Ванредно школовање

Архиве