Vanredni ispiti – novembar 2018.

 

Ponedeljak, 19. 11. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ruski jezik II (pismeni) 12:15 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Termin za polaganje usmenog dela ispita biće saopšten prilikom polaganja pismenog dela ispita.

 

Utorak, 20. 11. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Psihologija u turizmu i ugostiteljstvu 12:00 Jovičić Nera

Sokić Branka

Novaković Marija

Matematika (pismeni) 12:15 Prljević Jasna, dežura na pismenom
Fizika 12:20 Jovičić Nera

Šaponjić Snežana

Smiljanić Višnja

 

Sreda, 21. 11. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik II (pismeni) 08:40 Topalović Ružica, dežura na pismenom

 

Četvrtak, 22. 11. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik II (usmeni) 11:45 Jovičić Nerandža

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

 

Petak, 23. 11. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Građansko vaspitanje 08:40 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Muzička umetnost 08:40 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Istorija 09:45 Jovičić Nera

Knežević Vesna

Marić Jelena

Usluživanje 10:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Osnove usluživanja 10:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Osnovi kuvarstva 11:00 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Krpović Nebojša

 

Ponedeljak, 26. 11. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik (pismeni) 08:40 Manojlović Brankica, dežura na pismenom
Profesionalna praksa

Obrazovni profil: konobar

13:00 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Nacionalne kuhinje 13:10 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Krpović Nebojša

Osnove poslastičarstva 13:10 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Krpović Nebojša

 

Utorak, 27. 11. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Agencijsko i hotelijersko poslovanje

(četvrti razred)

12:10 Sokić Branka

Pavlović Jela

Jovičić Nera

Turistička geografija 12:30 Jovičić Nera

Marić Jelena

Pavlović Luković Sofija

Geografija 12:30 Jovičić Nera

Marić Jelena

Pavlović Luković Sofija

 

Sreda, 28. 11. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Sociologija sa pravim građana 11:40 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Hemija 12:30 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Verska nastava 13:05 Jovičić Nera

Zečević Nikola

Sokić Branka

 

Četvrtak, 29. 11. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Marketing 09:30 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Marketing u turizmu i ugostiteljstvu 09:30 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Osnove turizma i ugostiteljstva 09:30 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Srpski jezik i književnost

(usmeni)

10:50 Jovičić Nera

Manojlović Brankica

Lazić Tanja

Zdravstvena kultura 11:20 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Higijena 11:20 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Ishrana 11:20 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

 

Petak, 30. 11. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Računarstvo i informatika 09:25 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijilović Vladimir

Poslovna  informatika 09:25 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijilović Vladimir

Profesionalna praksa

(obrzovni profil kuvar)

11:00 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Kuvarstvo 11:00 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Preduzetništvo 12:15 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

Agencijsko i hotelijersko poslovanje

(treći razred)

13:05 Sokić Branka

Kuzeljević Jelica

Jovičić Nera

cropped-logo-e1418493576144.jpg

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive