Ванредни испити – новембар 2018.

 

Понедељак, 19. 11. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик II (писмени) 12:15 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита биће саопштен приликом полагања писменог дела испита.

 

Уторак, 20. 11. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Психологија у туризму и угоститељству 12:00 Јовичић Нера

Сокић Бранка

Новаковић Марија

Математика (писмени) 12:15 Прљевић Јасна, дежура на писменом
Физика 12:20 Јовичић Нера

Шапоњић Снежана

Смиљанић Вишња

 

Среда, 21. 11. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик II (писмени) 08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом

 

Четвртак, 22. 11. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик II (усмени) 11:45 Јовичић Неранџа

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

 

Петак, 23. 11. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање 08:40 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Музичка уметност 08:40 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Историја 09:45 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Марић Јелена

Услуживање 10:30 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Основе услуживања 10:30 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Основи куварства 11:00 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Крповић Небојша

 

Понедељак, 26. 11. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик (писмени) 08:40 Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Професионална пракса

Образовни профил: конобар

13:00 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Националне кухиње 13:10 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Крповић Небојша

Основе посластичарства 13:10 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Крповић Небојша

 

Уторак, 27. 11. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Агенцијско и хотелијерско пословање

(четврти разред)

12:10 Сокић Бранка

Павловић Јела

Јовичић Нера

Туристичка географија 12:30 Јовичић Нера

Марић Јелена

Павловић Луковић Софија

Географија 12:30 Јовичић Нера

Марић Јелена

Павловић Луковић Софија

 

Среда, 28. 11. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Социологија са правим грађана 11:40 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Хемија 12:30 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Верска настава 13:05 Јовичић Нера

Зечевић Никола

Сокић Бранка

 

Четвртак, 29. 11. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Маркетинг 09:30 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Маркетинг у туризму и угоститељству 09:30 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Основе туризма и угоститељства 09:30 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Српски језик и књижевност

(усмени)

10:50 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

Здравствена култура 11:20 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Хигијена 11:20 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Исхрана 11:20 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

 

Петак, 30. 11. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачунарство и информатика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијиловић Владимир

Пословна  информатика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијиловић Владимир

Професионална пракса

(обрзовни профил кувар)

11:00 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Куварство 11:00 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Предузетништво 12:15 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Агенцијско и хотелијерско пословање

(трећи разред)

13:05 Сокић Бранка

Кузељевић Јелица

Јовичић Нера

cropped-logo-e1418493576144.jpg

Објављено у Ванредно школовање

Архиве