Ванредни испити – новембар 2020.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У НОВЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

Среда, 18. 11. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физика 08:55 Јовичић Нера

Тановић Дејан

Смиљанић Вишња

 

Четвртак, 19. 11. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (писмени) 09:50 Манојловић Бранкица, дежура на писменом

 

Петак, 20. 11. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Музичка уметност 08:25 Јовичић Нера

Петровић Мирјана

Сокић Бранка

Верска настава 08:25 Јовичић Нера

Петровић Мирјана

Сокић Бранка

Исхрана 10:25 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Екологија и заштита животне средине 10:25 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Енглески језик (писмени) 13:30 Топаловић Ружица, дежура на писменом

 

Понедељак, 23. 11. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 07:50 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Руски језик (писмени) 09:50 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за усмени део испита из Руског језика , биће саопштен на писменом делу испита.
Уметничко обликовање 12:10 Јовичић Нера

Костић Александра

Богдановић Анастасија

Ликовна култура 12:10 Јовичић Нера

Костић Александра

Богдановић Анастасија

Српски језик и књижевност

(усмени)

12:40 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

 

 

Уторак, 24. 11. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени)

Полажу: Јузбашић Вук, Јанковић Тамара

08:55 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Математика (усмени) 08:55 Сокић Бранка

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Професионална пракса 09:45 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Манојловић Нинослав

Куварство са практичном наставом 09:45 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Манојловић Нинослав

Маркетинг 09:10 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

 

Среда, 25. 11. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Верска настава 10:20 Јовичић Нера

Стефановић Јовица

 

Француски језик II (писмени) 09:50 Ратковић Вера, дежура на писменом
Термин за усмени део испита из Француског језика II, биће саопштен на писменом делу испита.
Историја 14:30 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

 

Четвртак, 26. 11. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Познавање робе 11:40 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Хемија 11:40 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Наука о исхрани 11:40 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Физичко васпитање 13:10 Јовичић Нера

Шопаловић Миломир

Тарабић Вукашин

 

 

 

Петак, 27. 11. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Биологија 08:10 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Здравствена култура 08:10 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Туристичка географија 09:45 Јовичић Нера

Марић Јелена

Марић Давид

Географија 09:45 Јовичић Нера

Марић Јелена

Марић Давид

Маркетин у туризму 10:00 Марић Јелена

Марић Давид

Јовичић Нера

 

Понедељак, 30. 11. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Устав и права грађана 13:00 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Право 13:00 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

 

Уторак, 01. 11. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Филозофија 08:00 Јовичић Нера

Јојић Горица

Сокић Бранка

Енглески језик (усмени)

Полажу: Станић Драгослав, Петровић Марко

08:55 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

 

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве