Vanredni ispiti – novembar 2020.

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U NOVEMBARSKOM ISPITNOM ROKU

Sreda, 18. 11. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Fizika 08:55 Jovičić Nera

Tanović Dejan

Smiljanić Višnja

 

Četvrtak, 19. 11. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost (pismeni) 09:50 Manojlović Brankica, dežura na pismenom

 

Petak, 20. 11. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Muzička umetnost 08:25 Jovičić Nera

Petrović Mirjana

Sokić Branka

Verska nastava 08:25 Jovičić Nera

Petrović Mirjana

Sokić Branka

Ishrana 10:25 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Ekologija i zaštita životne sredine 10:25 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Engleski jezik (pismeni) 13:30 Topalović Ružica, dežura na pismenom

 

Ponedeljak, 23. 11. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 07:50 Mićović Slobodan, dežura na pismenom
Ruski jezik (pismeni) 09:50 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Termin za usmeni deo ispita iz Ruskog jezika , biće saopšten na pismenom delu ispita.
Umetničko oblikovanje 12:10 Jovičić Nera

Kostić Aleksandra

Bogdanović Anastasija

Likovna kultura 12:10 Jovičić Nera

Kostić Aleksandra

Bogdanović Anastasija

Srpski jezik i književnost

(usmeni)

12:40 Jovičić Nera

Manojlović Brankica

Lazić Tanja

 

 

Utorak, 24. 11. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (usmeni)

Polažu: Juzbašić Vuk, Janković Tamara

08:55 Jovičić Nera

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

Matematika (usmeni) 08:55 Sokić Branka

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Profesionalna praksa 09:45 Jovičić Nera

Krpović Nebojša

Manojlović Ninoslav

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 09:45 Jovičić Nera

Krpović Nebojša

Manojlović Ninoslav

Marketing 09:10 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

 

Sreda, 25. 11. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Verska nastava 10:20 Jovičić Nera

Stefanović Jovica

 

Francuski jezik II (pismeni) 09:50 Ratković Vera, dežura na pismenom
Termin za usmeni deo ispita iz Francuskog jezika II, biće saopšten na pismenom delu ispita.
Istorija 14:30 Jovičić Nera

Knežević Vesna

 

Četvrtak, 26. 11. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Poznavanje robe 11:40 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Hemija 11:40 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Nauka o ishrani 11:40 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Fizičko vaspitanje 13:10 Jovičić Nera

Šopalović Milomir

Tarabić Vukašin

 

 

 

Petak, 27. 11. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Biologija 08:10 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Zdravstvena kultura 08:10 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Turistička geografija 09:45 Jovičić Nera

Marić Jelena

Marić David

Geografija 09:45 Jovičić Nera

Marić Jelena

Marić David

Marketin u turizmu 10:00 Marić Jelena

Marić David

Jovičić Nera

 

Ponedeljak, 30. 11. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ustav i prava građana 13:00 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Pravo 13:00 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

 

Utorak, 01. 11. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Filozofija 08:00 Jovičić Nera

Jojić Gorica

Sokić Branka

Engleski jezik (usmeni)

Polažu: Stanić Dragoslav, Petrović Marko

08:55 Jovičić Nera

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive