Vanredni ispiti – oktobar 2018.

Četvrtak, 18. 10. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Zdravstvena kultura 13:00 Jovičić NeraMijailović Danijela

Mijailović Vlade

Higijena 13:00 Jovičić NeraMijailović Danijela

Mijailović Vlade

 

Petak, 19. 10. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Građansko vaspitanje 09:25 Sokić BrankaPetrović Mira

Jovičić Nera

Muzička kulturaMuzička umetnost 09:25 Sokić BrankaPetrović Mira

Jovičić Nera

Kuvarstvo 10:45 Jovičić NeraVukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Engleski jezik II (pismeni) 11:25 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Srpski jezik (pismeni) 11:25 Manojlović Brankica, dežura na pismenom

 

Ponedeljak, 22. 10. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Fizičko vaspitanje 09:25 Jovičić NeraŠopalović Mišo

Tarabić Vukašin

Profesionalna praksa(obrzovni profil kuvar) 13:00 Jovičić NeraVukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 13:00 Jovičić NeraVukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Maturski praktičan radObrazovni profil: kulinarski tehničar 13:00 Jovičić NeraVukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

 

Utorak, 23. 10. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Profesionalna praksaObrazovni profil: konobar 08:00 Jovičić NeraKovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Maturski praktičan radObrazovni profil: ugostiteljski tehničar 08:00 Jovičić NeraKovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Engleski jezik  (pismeni) 11:25 Kovačević Dubravka, dežura na pismenom
Istorija 12:30 Jovičić NeraKnežević Vesna

Marić Jelena

Istorija odabrane  teme 12:30 Jovičić NeraKnežević Vesna

Marić Jelena

 

Sreda, 24. 10. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 08:40 Mićović Slobodan, dežura na pismenom
Sociologija sa pravim građana 11:30 Jovičić NeraDrašković Goran

Kravić Tanja

Sociologija 11:30 Jovičić NeraDrašković Goran

Kravić Tanja

Ustav i prava građana 11:30 Jovičić NeraDrašković Goran

Kravić Tanja

Srpski jezik i književnost(usmeni) 12:10 Jovičić NeraManojlović Brankica

Lazić Tanja

 

Četvrtak, 25. 10. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Preduzetništvo 10:30 Sokić BrankaLuković Katarina

Jovičić Nera

Fizika 11:00 Jovičić NeraŠaponjić Snežana

Smiljanić Višnja

 

Petak, 26. 10. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Turistička geografija 09:50 Jovičić NeraMarić Jelena

Pavlović Luković Sofija

Nacionalne kuhinje 10:30 Jovičić NeraKovačević Dragan

Krpović Nebojša

Osnovi ekonomije 10:40 Sokić BrankaKovačević Dragan

Jovičić Nera

Usluživanje 10:40 Jovičić NeraKovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

 

Ponedeljak, 29. 10. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić NeraPrljević Jasna

Mićović Slobodan

 

Utorak, 30. 10. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik II (usmeni) 11:25 Sokić BrankaTopalović Ružica

Kovačević Dubravka

Engleski jezik  (usmeni) 11:25 Sokić BrankaKovačević Dubravka

Topalović Ružica

Poslovna ekonomija 12:15 Sokić BrankaJovičić Nera

Pavlović Dana

Marketing u turizmu 12:15 Sokić BrankaPavlović Dana

Jovičić Nera

Osnovi turizma i ugostiteljstva 12:15 Sokić BrankaPavlović Dana

Jovičić Nera

Ishrana 12:30 Jovičić NeraMijailović Danijela

Mijailović Vlade

 

Sreda, 31. 10. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Računarstvo i informatika 09:25 Jovičić NeraMilaćević Milovan

Mijilović Vladimir

 

Četvrtak, 01. 11. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Likovna kultura 14:00 Jovičić NeraBogdanović Anastasija

Kostić Aleksandra

Istorija umetnosti 14:00 Jovičić NeraBogdanović Anastasija

Kostić Aleksandra

logo

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive