Ванредни испити – октобар 2018.

Четвртак, 18. 10. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Здравствена култура 13:00 Јовичић НераМијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Хигијена 13:00 Јовичић НераМијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

 

Петак, 19. 10. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање 09:25 Сокић БранкаПетровић Мира

Јовичић Нера

Музичка култураМузичка уметност 09:25 Сокић БранкаПетровић Мира

Јовичић Нера

Куварство 10:45 Јовичић НераВукосављевић Роса

Крповић Небојша

Енглески језик II (писмени) 11:25 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Српски језик (писмени) 11:25 Манојловић Бранкица, дежура на писменом

 

Понедељак, 22. 10. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физичко васпитање 09:25 Јовичић НераШопаловић Мишо

Тарабић Вукашин

Професионална пракса(обрзовни профил кувар) 13:00 Јовичић НераВукосављевић Роса

Крповић Небојша

Куварство са практичном наставом 13:00 Јовичић НераВукосављевић Роса

Крповић Небојша

Матурски практичан радОбразовни профил: кулинарски техничар 13:00 Јовичић НераВукосављевић Роса

Крповић Небојша

 

Уторак, 23. 10. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Професионална праксаОбразовни профил: конобар 08:00 Јовичић НераКовачевић Драган

Манојловић Нинослав

Матурски практичан радОбразовни профил: угоститељски техничар 08:00 Јовичић НераКовачевић Драган

Манојловић Нинослав

Енглески језик  (писмени) 11:25 Ковачевић Дубравка, дежура на писменом
Историја 12:30 Јовичић НераКнежевић Весна

Марић Јелена

Историја одабране  теме 12:30 Јовичић НераКнежевић Весна

Марић Јелена

 

Среда, 24. 10. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 08:40 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Социологија са правим грађана 11:30 Јовичић НераДрашковић Горан

Кравић Тања

Социологија 11:30 Јовичић НераДрашковић Горан

Кравић Тања

Устав и права грађана 11:30 Јовичић НераДрашковић Горан

Кравић Тања

Српски језик и књижевност(усмени) 12:10 Јовичић НераМанојловић Бранкица

Лазић Тања

 

Четвртак, 25. 10. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Предузетништво 10:30 Сокић БранкаЛуковић Катарина

Јовичић Нера

Физика 11:00 Јовичић НераШапоњић Снежана

Смиљанић Вишња

 

Петак, 26. 10. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Туристичка географија 09:50 Јовичић НераМарић Јелена

Павловић Луковић Софија

Националне кухиње 10:30 Јовичић НераКовачевић Драган

Крповић Небојша

Основи економије 10:40 Сокић БранкаКовачевић Драган

Јовичић Нера

Услуживање 10:40 Јовичић НераКовачевић Драган

Манојловић Нинослав

 

Понедељак, 29. 10. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић НераПрљевић Јасна

Мићовић Слободан

 

Уторак, 30. 10. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик II (усмени) 11:25 Сокић БранкаТопаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Енглески језик  (усмени) 11:25 Сокић БранкаКовачевић Дубравка

Топаловић Ружица

Пословна економија 12:15 Сокић БранкаЈовичић Нера

Павловић Дана

Маркетинг у туризму 12:15 Сокић БранкаПавловић Дана

Јовичић Нера

Основи туризма и угоститељства 12:15 Сокић БранкаПавловић Дана

Јовичић Нера

Исхрана 12:30 Јовичић НераМијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

 

Среда, 31. 10. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачунарство и информатика 09:25 Јовичић НераМилаћевић Милован

Мијиловић Владимир

 

Четвртак, 01. 11. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Ликовна култура 14:00 Јовичић НераБогдановић Анастасија

Костић Александра

Историја уметности 14:00 Јовичић НераБогдановић Анастасија

Костић Александра

logo

Објављено у Ванредно школовање

Архиве