Vanredni ispiti – oktobar 2019.

Ponedeljak, 21. 10. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (pismeni) 07:50 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Osnove kuvarstva 11:25 Jovičić NeraKovačević Dragan

Krpović Nebojša

Nacionalne kuhinje 11:25 Jovičić NeraKovačević Dragan

Krpović Nebojša

Osnove usluživanja 11:50 Jovičić NeraKovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Verska nastava 13:50 Jovičić NeraZečević Nikola

Petrović Mira

Građansko vaspitanje 13:50 Jovičić NeraPetrović Mira

Zečević Nikola

Muzička umetnost 13:50 Jovičić NeraPetrović Mira

Zečević Nikola

 

Utorak, 22. 10. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Biologija 08:15 Jovičić NeraMijailović Danijela

Mijailović Vlade

Engleski jezik (usmeni) 09:25 Jovičić NeraTopalović Ružica

Kovačević Dubravka

Fizika 12:40 Sokić BrankaTanović Dejan

Smiljanić Višnja

 

Sreda, 23. 10. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 08:40 Prljević Jasna, dežura na pismenom
Istorija 10:35 Jovičić NeraKnežević Vesna

Sokić Branka

Preduzetništvo 11:20 Jovičić NeraLuković Katarina

Janković Valentina

 

Četvrtak, 24. 10. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ruski jezik (pismeni) 09:45 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Termin za polaganje usmenog dela ispita biće saopšten na pismenom delu ispita
Srpski jezik (pismeni) 11:25 Lazić Tanja, dežura na pismenom
Računarstvo i informatika 11:25 Jovičić NeraMilaćević Milovan

Mijailović Vlade

 

Petak, 25. 10. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Fizičko vaspitanje 08:00 Jovičić NeraŠopalović Mišo

Tarabić Vukašin

Srpski jezik (usmeni) 09:25 Jovičić NeraLazić Tanja

Manojlović Brankica

Turistička geografija 10:30 Jovičić NeraMarić Jelena

Janković Valentina

Osnovi turizma i ugostiteljstva 10:30 Jovičić NeraMarić Jelena

Janković Valentina

Psihologija u turizmu i ugostiteljstvu 11:25 Jovičić NeraJojić Gorica

Sokić Branka

 

Ponedeljak, 28. 10. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 11:25 Jovičić NeraVukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Kuvarstvo 11:25 Jovičić NeraVukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

 

Utorak, 29. 10. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić NeraMićović Slobodan

Prljević Jasna

 

Sreda, 30. 10. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Sociologija 10:45 Jovičić NeraDrašković Goran

Kravić Tanja

Sociologija sa pravima građana 10:45 Jovičić NeraDrašković Goran

Kravić Tanja

Ustav i prava građana 10:45 Jovičić NeraDrašković Goran

Kravić Tanja

Maturski praktičan radekonomski tehničar 11:25 Sokić BrankaPavlović Dana

Jovičić Nera

 

Četvrtak, 31. 10. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Poznavanje robe 10:30 Jovičić NeraJoksimović Milena

Smiljanić Višnja

 

ZAVRŠNI ISPIT ZA OBRAZOVNI PROFIL KUVAR REALIZOVAĆE SE PO DOGORU SA PREDMETNIM NASTAVNIKOM – MITRAŠINOVIĆ LJUBOMIROM

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive