Ванредни испити – октобар 2019.

Понедељак, 21. 10. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 07:50 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Основе куварства 11:25 Јовичић НераКовачевић Драган

Крповић Небојша

Националне кухиње 11:25 Јовичић НераКовачевић Драган

Крповић Небојша

Основе услуживања 11:50 Јовичић НераКовачевић Драган

Манојловић Нинослав

Верска настава 13:50 Јовичић НераЗечевић Никола

Петровић Мира

Грађанско васпитање 13:50 Јовичић НераПетровић Мира

Зечевић Никола

Музичка уметност 13:50 Јовичић НераПетровић Мира

Зечевић Никола

 

Уторак, 22. 10. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Биологија 08:15 Јовичић НераМијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Енглески језик (усмени) 09:25 Јовичић НераТопаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Физика 12:40 Сокић БранкаТановић Дејан

Смиљанић Вишња

 

Среда, 23. 10. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 08:40 Прљевић Јасна, дежура на писменом
Историја 10:35 Јовичић НераКнежевић Весна

Сокић Бранка

Предузетништво 11:20 Јовичић НераЛуковић Катарина

Јанковић Валентина

 

Четвртак, 24. 10. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик (писмени) 09:45 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита биће саопштен на писменом делу испита
Српски језик (писмени) 11:25 Лазић Тања, дежура на писменом
Рачунарство и информатика 11:25 Јовичић НераМилаћевић Милован

Мијаиловић Владе

 

Петак, 25. 10. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физичко васпитање 08:00 Јовичић НераШопаловић Мишо

Тарабић Вукашин

Српски језик (усмени) 09:25 Јовичић НераЛазић Тања

Манојловић Бранкица

Туристичка географија 10:30 Јовичић НераМарић Јелена

Јанковић Валентина

Основи туризма и угоститељства 10:30 Јовичић НераМарић Јелена

Јанковић Валентина

Психологија у туризму и угоститељству 11:25 Јовичић НераЈојић Горица

Сокић Бранка

 

Понедељак, 28. 10. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство са практичном наставом 11:25 Јовичић НераВукосављевић Роса

Крповић Небојша

Куварство 11:25 Јовичић НераВукосављевић Роса

Крповић Небојша

 

Уторак, 29. 10. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић НераМићовић Слободан

Прљевић Јасна

 

Среда, 30. 10. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Социологија 10:45 Јовичић НераДрашковић Горан

Кравић Тања

Социологија са правима грађана 10:45 Јовичић НераДрашковић Горан

Кравић Тања

Устав и права грађана 10:45 Јовичић НераДрашковић Горан

Кравић Тања

Матурски практичан радекономски техничар 11:25 Сокић БранкаПавловић Дана

Јовичић Нера

 

Четвртак, 31. 10. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Познавање робе 10:30 Јовичић НераЈоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

ЗАВРШНИ ИСПИТ ЗА ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ КУВАР РЕАЛИЗОВАЋЕ СЕ ПО ДОГОРУ СА ПРЕДМЕТНИМ НАСТАВНИКОМ – МИТРАШИНОВИЋ ЉУБОМИРОМ

Објављено у Ванредно школовање

Архиве