Ванредни испити – октобар 2020.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

Понедељак, 19. 10. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Економика туристичких и угоститељских предузећа 11:40 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Уметничко обликовање 12:10 Јовичић Нера

Костић Александра

Богдановић Анастасија

Ликовна култура 12:10 Јовичић Нера

Костић Александра

Богдановић Анастасија

Српски језик и књижевност (писмени) 12:45 Лазић Тања, дежура на писменом

 

Уторак, 20. 10. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство 09:45 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Манојловић Нинослав

Куварство са практичном наставом 09:45 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Манојловић Нинослав

 

Среда, 21. 10. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Пословна информатика у туризму и угоститељству 08:40 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владимир

Француски језик II (писмени) 09:50 Ратковић Вера, дежура на писменом
Термин за усмени део испита из Француског језика II, биће саопштен на писменом делу испита.
Енглески језик (писмени) 11:00 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Математика (писмени) 12:10 Мићовић Слободан, дежура на писменом

 

Четвртак, 22. 10. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Биологија 08:10 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Екологија и заштита животне средине 08:10 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Хигијена 08:10 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Основи туризма и угоститељства 09:10 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Маркетинг 09:10 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

 

Петак, 23. 10. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Хотелијерство 08:55 Сокић Бранка

Марић Давид

Јовичић Нера

Туристичка географија 09:45 Јовичић Нера

Марић Јелена

Марић Давид

Географија 09:45 Јовичић Нера

Марић Јелена

Марић Давид

 

Уторак, 27. 10. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени) 08:55 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Маркетинг у туризму 10:20 Сокић Бранка

Марић Давид

Јовичић Нера

Основе услуживања 13:10 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

 

Среда, 28. 10. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Верска настава 10:20 Јовичић Нера

Стефановић Јовица

 

Математика (усмени) 12:05 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Историја 14:30 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

 

Четвртак, 29. 10. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Познавање робе 11:40 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Петак, 30. 10. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Музичка уметност 08:25 Јовичић Нера

Петровић Мирјана

Сокић Бранка

Српски језик и књижевност

(усмени)

08:55 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

 

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве