Vanredni ispiti – oktobar 2020.

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U OKTOBARSKOM ISPITNOM ROKU

Ponedeljak, 19. 10. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća 11:40 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

Umetničko oblikovanje 12:10 Jovičić Nera

Kostić Aleksandra

Bogdanović Anastasija

Likovna kultura 12:10 Jovičić Nera

Kostić Aleksandra

Bogdanović Anastasija

Srpski jezik i književnost (pismeni) 12:45 Lazić Tanja, dežura na pismenom

 

Utorak, 20. 10. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Kuvarstvo 09:45 Jovičić Nera

Krpović Nebojša

Manojlović Ninoslav

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 09:45 Jovičić Nera

Krpović Nebojša

Manojlović Ninoslav

 

Sreda, 21. 10. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Poslovna informatika u turizmu i ugostiteljstvu 08:40 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijailović Vladimir

Francuski jezik II (pismeni) 09:50 Ratković Vera, dežura na pismenom
Termin za usmeni deo ispita iz Francuskog jezika II, biće saopšten na pismenom delu ispita.
Engleski jezik (pismeni) 11:00 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Matematika (pismeni) 12:10 Mićović Slobodan, dežura na pismenom

 

Četvrtak, 22. 10. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Biologija 08:10 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Ekologija i zaštita životne sredine 08:10 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Higijena 08:10 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Osnovi turizma i ugostiteljstva 09:10 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Marketing 09:10 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

 

Petak, 23. 10. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Hotelijerstvo 08:55 Sokić Branka

Marić David

Jovičić Nera

Turistička geografija 09:45 Jovičić Nera

Marić Jelena

Marić David

Geografija 09:45 Jovičić Nera

Marić Jelena

Marić David

 

Utorak, 27. 10. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (usmeni) 08:55 Jovičić Nera

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

Marketing u turizmu 10:20 Sokić Branka

Marić David

Jovičić Nera

Osnove usluživanja 13:10 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

 

Sreda, 28. 10. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Verska nastava 10:20 Jovičić Nera

Stefanović Jovica

 

Matematika (usmeni) 12:05 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Istorija 14:30 Jovičić Nera

Knežević Vesna

 

Četvrtak, 29. 10. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Poznavanje robe 11:40 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

 

Petak, 30. 10. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Muzička umetnost 08:25 Jovičić Nera

Petrović Mirjana

Sokić Branka

Srpski jezik i književnost

(usmeni)

08:55 Jovičić Nera

Manojlović Brankica

Lazić Tanja

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive