Ванредни испити – септембар 2018.

Уторак, 18. 09. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачунарство и информатика 11:00 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијиловић Владимир

 

Среда, 19. 09. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 07:50 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Енглески језик II (писмени) 08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Енглески језик  (писмени) 08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Социологија са правим грађана 14:40 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

 

Четвртак, 20. 09. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик II (писмени) 07:50 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита из руског језика биће саопштен на писменом делу испита
Исхрана 13:30 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Општа туристичка географија 14:40 Јовичић Нера

Марић Јелена

Павловић Луковић Софија

Туристичка географија

(полажу ученици образовног профила туристички техничар)

14:40 Јовичић Нера

Марић Јелена

Павловић Луковић Софија

 

Петак, 21. 09. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Здравствена култура 07:35 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Прљевић Јасна

Мићовић Слободан

Историја – одабране теме 09:35 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Сокић Бранка

Грађанско васпитање 09:45 Сокић Бранка

Петровић Мира

Јовичић Нера

Професионална пракса

(обрзовни профил кувар)

11:00 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Куварство са практичном наставом 11:00 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Физичко васпитање 11:25 Јовичић Нера

Шопаловић Мишо

Тарабић Вукашин

 

Понедељак, 24. 09. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Економика и организација предузећа 11:25 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Павловић Луковић Софија

Хотелијерство 11:25 Сокић Бранка

Павловић Луковић Софија

Јовичић Нера

Куварство 13:00 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Финансијско пословање 13:20 Јовичић Нера

Павловић Дана

Кузељевић Јелица

Основи туризма и угоститељства 13:20 Јовичић Нера

Павловић Дана

Кузељевић Јелица

 

Уторак, 25. 09. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Матурски практичан рад

(образовни профил трговински техничар)

10:30 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Услуживање са практичном наставом 10:50 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Туристичка географија

(полажу ученици образовног профила кувар)

12:45 Сокић Бранка

Марић Јелена

Кнежевић Весна

Енглески језик (усмени) 13:00 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Енглески језик II (усмени) 13:00 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

 

Среда, 26. 09. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик (писмени) 07:50 Лазић Тања, дежура на писменом
Економика туристичких и угоститељских предузећа 08:15 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

 

Четвртак, 27. 09. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик (усмени) 09:35 Сокић Бранка

Лазић Тања

Манојловић Бранкица

 

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве