Ванредни испити у априлу

Уторак, 18. 04. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Познавање робе 12:15 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Среда, 19. 04. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Француски језик (писмени) 09:45 Ратковић Вера, дежура на писменом
Датум полагања усменог испита из француског језика саопштиће се на писменом испиту

 

Четвртак, 20. 04. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физика 09:40 Сокић Бранка

Шапоњић Снежана

Смиљанић Вишња

Статистика 10:30 Сокић Бранка

Мићовић Слободан

Јовичић Нера

Верска настава 11:00 Јовичић Нера

Зечевић Никола

Сокић Бранка

Маркетинг у туризму 11:20 Сокић Бранка

Павловић-Луковић Софија

Јовичић Нера

 

Петак, 21. 04. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање 08:50 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Пословна информатика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владимир

Енглески језик (писмени)

*Полажу ученици образовног профила:

кувар (други разред)

09:45 Ковачевић Дубравка, дежура на писменом
Спољнотрговинско и девизно пословање 10:30 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Трговинско пословање 10:30 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Национална економија 10:30 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Куварство са практичном наставом 11:25 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашиновић Љубе

Професионална пракса 11:25 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашиновић Љубе

Основи куварства 11:25 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашиновић Љубе

 

Понедељак, 24. 04. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 09:45 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Економика туристичких и угоститељских предузећа 10:40 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Практична настава 10:40 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

 

Уторак, 25. 04. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени)

*Полажу ученици образовног профила:

кувар (први разред) и кулинарски техничар (трећи разред)

08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Рачуноводство (писмени) 12:15 Богдановић Радица, дежура на писменом
Хемија 12:15 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Уметничко обликовање 13:50 Јовичић Нера

Лазаревић Биљана

Костић Александра

 

 

Среда, 26. 04. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени)

полажу кандидати свих образовних профила

09:25 Јовичић Нера

Топаловић Ружица, Ковачевић Дубравка

Српски језик и књижевност

(писмени)

12:15 Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Рачуноводство (усмени) 13:00 Сокић Бранка

Богдановић Радица

Јовичић Нера

Основи туризма и угоститељства 13:00 Сокић Бранка

Богдановић Радица

Јовичић Нера

 

Четвртак, 27. 04. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Екологија и заштита животне средине 10:30 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Здравствена култура 10:30 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Исхрана 10:30 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Право 11:05 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Српски језик и књижевност

(усмени)

13:50 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

 

Петак, 28. 04. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Туристичка географија 10:30 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

Географија 10:30 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

 

 

Завршни испит за образовни профил посластичар реализоваће се по договору са предметним наставником Ковачевић Драганом

 

 

 

 

 

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве