Уторак, 18. 04. 2017.
НАЗИВ ПРЕДМЕТА | ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА | ИСПИТНА КОМИСИЈА |
Познавање робе | 12:15 | Јовичић Нера
Јоксимовић Милена Смиљанић Вишња |
Среда, 19. 04. 2017.
НАЗИВ ПРЕДМЕТА | ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА | ИСПИТНА КОМИСИЈА |
Француски језик (писмени) | 09:45 | Ратковић Вера, дежура на писменом |
Датум полагања усменог испита из француског језика саопштиће се на писменом испиту |
Четвртак, 20. 04. 2017.
НАЗИВ ПРЕДМЕТА | ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА | ИСПИТНА КОМИСИЈА |
Физика | 09:40 | Сокић Бранка
Шапоњић Снежана Смиљанић Вишња |
Статистика | 10:30 | Сокић Бранка
Мићовић Слободан Јовичић Нера |
Верска настава | 11:00 | Јовичић Нера
Зечевић Никола Сокић Бранка |
Маркетинг у туризму | 11:20 | Сокић Бранка
Павловић-Луковић Софија Јовичић Нера |
Петак, 21. 04. 2017.
НАЗИВ ПРЕДМЕТА | ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА | ИСПИТНА КОМИСИЈА |
Грађанско васпитање | 08:50 | Јовичић Нера
Петровић Мира Сокић Бранка |
Пословна информатика | 09:25 | Јовичић Нера
Милаћевић Милован Мијаиловић Владимир |
Енглески језик (писмени)
*Полажу ученици образовног профила: кувар (други разред) |
09:45 | Ковачевић Дубравка, дежура на писменом |
Спољнотрговинско и девизно пословање | 10:30 | Сокић Бранка
Јовичић Нера Кузељевић Јелица |
Трговинско пословање | 10:30 | Сокић Бранка
Јовичић Нера Кузељевић Јелица |
Национална економија | 10:30 | Сокић Бранка
Јовичић Нера Кузељевић Јелица |
Куварство са практичном наставом | 11:25 | Јовичић Нера
Вукосављевић Роса Митрашиновић Љубе |
Професионална пракса | 11:25 | Јовичић Нера
Вукосављевић Роса Митрашиновић Љубе |
Основи куварства | 11:25 | Јовичић Нера
Вукосављевић Роса Митрашиновић Љубе |
Понедељак, 24. 04. 2017.
НАЗИВ ПРЕДМЕТА | ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА | ИСПИТНА КОМИСИЈА |
Математика (писмени) | 09:45 | Мићовић Слободан, дежура на писменом |
Економика туристичких и угоститељских предузећа | 10:40 | Сокић Бранка
Павловић Дана Јовичић Нера |
Практична настава | 10:40 | Сокић Бранка
Јовичић Нера Кузељевић Јелица |
Уторак, 25. 04. 2017.
НАЗИВ ПРЕДМЕТА | ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА | ИСПИТНА КОМИСИЈА |
Енглески језик (писмени)
*Полажу ученици образовног профила: кувар (први разред) и кулинарски техничар (трећи разред) |
08:40 | Топаловић Ружица, дежура на писменом |
Рачуноводство (писмени) | 12:15 | Богдановић Радица, дежура на писменом |
Хемија | 12:15 | Јовичић Нера
Јоксимовић Милена Смиљанић Вишња |
Уметничко обликовање | 13:50 | Јовичић Нера
Лазаревић Биљана Костић Александра |
Среда, 26. 04. 2017.
НАЗИВ ПРЕДМЕТА | ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА | ИСПИТНА КОМИСИЈА |
Енглески језик (усмени)
полажу кандидати свих образовних профила |
09:25 | Јовичић Нера
Топаловић Ружица, Ковачевић Дубравка |
Српски језик и књижевност
(писмени) |
12:15 | Манојловић Бранкица, дежура на писменом |
Рачуноводство (усмени) | 13:00 | Сокић Бранка
Богдановић Радица Јовичић Нера |
Основи туризма и угоститељства | 13:00 | Сокић Бранка
Богдановић Радица Јовичић Нера |
Четвртак, 27. 04. 2017.
НАЗИВ ПРЕДМЕТА | ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА | ИСПИТНА КОМИСИЈА |
Екологија и заштита животне средине | 10:30 | Јовичић Нера
Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владе |
Здравствена култура | 10:30 | Јовичић Нера
Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владе |
Исхрана | 10:30 | Јовичић Нера
Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владе |
Право | 11:05 | Јовичић Нера
Драшковић Горан Кравић Тања |
Српски језик и књижевност
(усмени) |
13:50 | Јовичић Нера
Манојловић Бранкица Лазић Тања |
Петак, 28. 04. 2017.
НАЗИВ ПРЕДМЕТА | ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА | ИСПИТНА КОМИСИЈА |
Математика (усмени) | 09:25 | Јовичић Нера
Мићовић Слободан Прљевић Јасна |
Туристичка географија | 10:30 | Јовичић Нера
Марић Јелена Гојгић Јасмина |
Географија | 10:30 | Јовичић Нера
Марић Јелена Гојгић Јасмина |
Завршни испит за образовни профил посластичар реализоваће се по договору са предметним наставником Ковачевић Драганом