Vanredni ispiti u aprilu

Utorak, 18. 04. 2017.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Poznavanje robe 12:15 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

 

Sreda, 19. 04. 2017.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Francuski jezik (pismeni) 09:45 Ratković Vera, dežura na pismenom
Datum polaganja usmenog ispita iz francuskog jezika saopštiće se na pismenom ispitu

 

Četvrtak, 20. 04. 2017.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Fizika 09:40 Sokić Branka

Šaponjić Snežana

Smiljanić Višnja

Statistika 10:30 Sokić Branka

Mićović Slobodan

Jovičić Nera

Verska nastava 11:00 Jovičić Nera

Zečević Nikola

Sokić Branka

Marketing u turizmu 11:20 Sokić Branka

Pavlović-Luković Sofija

Jovičić Nera

 

Petak, 21. 04. 2017.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Građansko vaspitanje 08:50 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Poslovna informatika 09:25 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijailović Vladimir

Engleski jezik (pismeni)

*Polažu učenici obrazovnog profila:

kuvar (drugi razred)

09:45 Kovačević Dubravka, dežura na pismenom
Spoljnotrgovinsko i devizno poslovanje 10:30 Sokić Branka

Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

Trgovinsko poslovanje 10:30 Sokić Branka

Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

Nacionalna ekonomija 10:30 Sokić Branka

Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 11:25 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Mitrašinović Ljube

Profesionalna praksa 11:25 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Mitrašinović Ljube

Osnovi kuvarstva 11:25 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Mitrašinović Ljube

 

Ponedeljak, 24. 04. 2017.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 09:45 Mićović Slobodan, dežura na pismenom
Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća 10:40 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Praktična nastava 10:40 Sokić Branka

Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

 

Utorak, 25. 04. 2017.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (pismeni)

*Polažu učenici obrazovnog profila:

kuvar (prvi razred) i kulinarski tehničar (treći razred)

08:40 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Računovodstvo (pismeni) 12:15 Bogdanović Radica, dežura na pismenom
Hemija 12:15 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Umetničko oblikovanje 13:50 Jovičić Nera

Lazarević Biljana

Kostić Aleksandra

 

 

Sreda, 26. 04. 2017.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (usmeni)

polažu kandidati svih obrazovnih profila

09:25 Jovičić Nera

Topalović Ružica, Kovačević Dubravka

Srpski jezik i književnost

(pismeni)

12:15 Manojlović Brankica, dežura na pismenom
Računovodstvo (usmeni) 13:00 Sokić Branka

Bogdanović Radica

Jovičić Nera

Osnovi turizma i ugostiteljstva 13:00 Sokić Branka

Bogdanović Radica

Jovičić Nera

 

Četvrtak, 27. 04. 2017.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ekologija i zaštita životne sredine 10:30 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Zdravstvena kultura 10:30 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Ishrana 10:30 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Pravo 11:05 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Srpski jezik i književnost

(usmeni)

13:50 Jovičić Nera

Manojlović Brankica

Lazić Tanja

 

Petak, 28. 04. 2017.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Turistička geografija 10:30 Jovičić Nera

Marić Jelena

Gojgić Jasmina

Geografija 10:30 Jovičić Nera

Marić Jelena

Gojgić Jasmina

 

 

Završni ispit za obrazovni profil poslastičar realizovaće se po dogovoru sa predmetnim nastavnikom Kovačević Draganom

 

 

 

 

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive