Vanredni ispiti u decembru

Ponedeljak, 18. 12. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Nacionalne kuhinje 09:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Mitrašinović Ljubomir

Monetarna ekonomija i bankarstvo 09:30 Sokić Branka

Kovačević Dragan

Jovičić Nera

Fizičko vaspitanje 10:00 Jovičić Nera

Šopalović Mišo

Bogdanović Nemanja

Agencijsko i hotelijersko poslovanje 11:00 Sokić Branka

Jovičić Nera

Pavlović-Luković Sofija

 

Sreda, 20. 12. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (pismeni) 08:40 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Hemija 10:30 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

 

Četvrtak, 21. 12. 2017.

 

NAZIV PREDMETA

VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Muzička umetnost 08:00 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Građansko vaspitanje 08:00 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Verska nastava 13:50 Jovičić Nera

Zečević Nikola

Smiljanić Višnja

 

Petak, 22. 12. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Istorija 08:50 Jovičić Nera

Knežević Vesna

Lazić Tanja

Istorija – odabrane teme 08:50 Jovičić Nera

Knežević Vesna

Lazić Tanja

Računarstvo i informatika 09:25 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijailović Vlade

Preduzetništvo 10:30 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Spoljnotrgovinsko i devizno poslovanje 10:30 Sokić Branka

Jovičić Nera

Pavlović Dana

Maturski praktičan rad – kompetencija A,

turistički tehničar

11:00 Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

Eksterni član

 

Ponedeljak, 25. 12. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Osnove usluživanja 09:25 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Svečani prijemi 09:25 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Maturski praktičan rad –

Usluživanje sa praktičnom nastavom

09:25 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

 

Utorak, 26. 12. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Profesionalna praksa –

turistički tehničar

09:30 Sokić Branka

Pavlović-Luković Sofija

Jovičić Nera

Biologija 10:00 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Srpski jezik i književnost (pismeni) 11:20 Lazić Tanja, dežura na pismenom

 

Sreda, 27. 12. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik (usmeni) 08:15 Jovičić Nera

Manojlović Brankica

Lazić Tanja

Fizika 11:00 Jovičić Nera

Šaponjić Snežana

Smiljanić Višnja

Turistička geografija 11:20 Jovičić Nera

Marić Jelena

Gojgić Jasmina

 Geografija 11:20 Jovičić Nera

Marić Jelena

Gojgić Jasmina

 

 

Četvrtak, 28. 12. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (usmeni) 09:50 Sokić Branka

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

Matematika (pismeni) 11:25 Prljević Jasna, dežura na pismenom
Maturski praktičan rad – kompetencija B,

turistički tehničar

13:00 Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

Eksterni član

 

Petak, 29. 12. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Statistika 09:25 Prljević Jasna

Mićović Slobodan

Jovičić Nera

Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Profesionalna praksa –

kuvar

10:35 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

 

*Zavšni ispit za obrazovni profil konobar, održaće se po dogovoru sa predmetnim nastavnikom Kovačević Draganom

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive