Ванредни испити у децембру

Понедељак, 18. 12. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Националне кухиње 09:30 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Митрашиновић Љубомир

Монетарна економија и банкарство 09:30 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Јовичић Нера

Физичко васпитање 10:00 Јовичић Нера

Шопаловић Мишо

Богдановић Немања

Агенцијско и хотелијерско пословање 11:00 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Павловић-Луковић Софија

 

Среда, 20. 12. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Хемија 10:30 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Четвртак, 21. 12. 2017.

 

НАЗИВ ПРЕДМЕТА

ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Музичка уметност 08:00 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Грађанско васпитање 08:00 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Верска настава 13:50 Јовичић Нера

Зечевић Никола

Смиљанић Вишња

 

Петак, 22. 12. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Историја 08:50 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Лазић Тања

Историја – одабране теме 08:50 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Лазић Тања

Рачунарство и информатика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владе

Предузетништво 10:30 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Спољнотрговинско и девизно пословање 10:30 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Павловић Дана

Матурски практичан рад – компетенција А,

туристички техничар

11:00 Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Екстерни члан

 

Понедељак, 25. 12. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основе услуживања 09:25 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Свечани пријеми 09:25 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Матурски практичан рад –

Услуживање са практичном наставом

09:25 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

 

Уторак, 26. 12. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Професионална пракса –

туристички техничар

09:30 Сокић Бранка

Павловић-Луковић Софија

Јовичић Нера

Биологија 10:00 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Српски језик и књижевност (писмени) 11:20 Лазић Тања, дежура на писменом

 

Среда, 27. 12. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик (усмени) 08:15 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

Физика 11:00 Јовичић Нера

Шапоњић Снежана

Смиљанић Вишња

Туристичка географија 11:20 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

 Географија 11:20 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

 

 

Четвртак, 28. 12. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени) 09:50 Сокић Бранка

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Математика (писмени) 11:25 Прљевић Јасна, дежура на писменом
Матурски практичан рад – компетенција Б,

туристички техничар

13:00 Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Екстерни члан

 

Петак, 29. 12. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Статистика 09:25 Прљевић Јасна

Мићовић Слободан

Јовичић Нера

Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Професионална пракса –

кувар

10:35 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

 

*Завшни испит за образовни профил конобар, одржаће се по договору са предметним наставником Ковачевић Драганом

Објављено у Ванредно школовање

Архиве