Ванредни испити у децембру

Среда, 21. 12. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачуноводство (писмени)

 

10:35 Богдановић Радица, дежура на писменом
Хотелијерство 13:10 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Предузетништво 13:10 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

 

Четвртак, 22. 12. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 09:45 Прљевић Јасна, дежура на писменом
Статистика 10:30 Сокић Бранка

Мићовић Слободан

Јовичић Нера

Основе туризма и угоститељства 11:25 Сокић Бранка

Кузељевић Јелица

Јовичић Нера

Матурски практичан рад

(Агенцијско и хотелијерско пословање)

11:25 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

 

Петак, 23. 12. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Професионална пракса 11:20 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашинвић Љубомир

Куварство са практичном наставом 11:20 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашинвић Љубомир

Матурски практичан рад
(кулинарски техничар)
11:20 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашинвић Љубомир

Рачуноводство (усмени)

 

12:20 Сокић Бранка

Богдановић Радица

Јовичић Нера

 

 

 

Понедељак, 26. 12. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основи економије 09:00 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Крповић Небојша

Националне посластице 09:25 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Крповић Небојша

 

Уторак, 27. 12. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Познавање робе 12:15 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Ликовна култура 13:50 Јовичић Нера

Лазаревић Биљана

Костић Александра

 

Среда, 28. 12. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност

(писмени)

12:15 Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Основе услуживања 13:00 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Монетарна економија и банкарство 13:00 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Јовичић Нера

 

Четвртак, 29. 12. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност

(усмени)

12:30 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

 

Петак, 30. 12. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Историја 09:30 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Сокић Бранка

Туристичка географија 10:30 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

 

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве