Ванредни испити у фебруару

 

Петак, 17. 02. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање 08:40 Јовичић НераПетровић МираСокић Бранка
Туристичка географија 10:30 Јовичић НераМарић ЈеленаГојгић Јасмина
Верска настава 10:50 Сокић БранкаЗечевић НиколаЈовичић Нера

 

Понедељак, 20. 02. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство са практичном наставом(полажу само ученици првог разреда) 09:25 Јовичић НераВукосављевић РосаКрповић Небојша
Математика (писмени) 09:45 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Маркетинг у туризму 10:00 Сокић БранкаЛуковић КатаринаЈовичић Нера
Пословна економија (четврти разред) 10:00 Сокић БранкаЈовичић НераЛуковић Катарина
Практична настава 10:00 Сокић БранкаЈовичић НераЛуковић Катарина
Српски језик и књижевност(писмени) 10:35 Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Економика туристичких и угоститељских предузећа 10:50 Сокић БранкаПавловић ДанаЈовичић Нера

 

Уторак, 21. 02. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Хемија 12:15 Јовичић НераЈоксимовић МиленаСмиљанић Вишња
Познавање робе 12:15 Јовичић НераЈоксимовић МиленаСмиљанић Вишња
Рачуноводство (писмени) 12:15 Богдановић Радица, дежура на писменом

 

 

Четвртак, 23. 02. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Пословна економија(трећи разред) 09:20 Сокић БранкаКовачевић ДраганЈовичић Нера
Физика 09:40 Јовичић НераШапоњић СнежанаСмиљанић Вишња
Здравствена култура 10:30 Јовичић НераМијаиловић ДанијелаМијаиловић Владе
Биологија 10:30 Јовичић НераМијаиловић ДанијелаМијаиловић Владе
Наука о исхрани 10:30 Јовичић НераМијаиловић ДанијелаМијаиловић Владе
Српски језик и књижевност(усмени) 12:30 Јовичић НераМанојловић БранкицаЛазић Тања

 

Петак, 24. 02. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић НераМићовић СлободанПрљевић Јасна
Статистика 09:25 Јовичић НераПрљевић ЈаснаМићовић Слободан
Пословна информатика 09:45 Јовичић НераМилаћевић МилованМијаиловић Владимир
Куварство са практичном наставом 11:20 Јовичић НераВукосављевић РосаМитрашинвић Љубомир
Националне кухиње 11:20 Јовичић НераВукосављевић РосаМитрашинвић Љубомир
Национална економија 12:20 Сокић БранкаЈовичић НераБогдановић Радица
Основи економике трговине 12:20 Сокић БранкаЈовичић НераБогдановић Радица
Рачуноводство (усмени) 12:20 Сокић БранкаБогдановић РадицаЈовичић Нера
Основи туризма и угоситељства 12:20 Сокић БранкаБогдановић РадицаЈовичић Нера

 

 

Понедељак, 27. 02. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Матурски практичан рад(трговински техничар) 10:30 Сокић БранкаЈовичић НераЛуковић Катарина
Економика и организација предузећа 10:30 Сокић БранкаЛуковић КатаринаЈовичић Нера
Трговинско пословање 10:30 Сокић БранкаЛуковић КатаринаЈовичић Нера
Социологија 11:25 Јовичић НераДрашковић ГоранКравић Тања

 

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве