Ванредни испити у јуну

 

Петак, 09. 06. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 09:45 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Рачуноводство (писмени)Полажу ученици трећег разреда 10:35 Павловић Дана, дежура на писменом
Рачуноводство (писмени)Полажу ученици четвртог разреда 10:35 Богдановић Радица, дежура на писменом
Хотелијерство 10:45 Сокић БранкаПавловић-Луковић СофијаЈовичић Нера

в

Понедељак, 12. 06. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 09:45 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Српски језик и књижевност (писмени) 10:35 Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Куварство са практичном наставом 11:20 Јовичић НераКрповић НебојшаВукосављевић Роса

 

Среда, 14. 06. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање 12:15 Јовичић НераПетровић МираСокић Бранка
Услуживање 13:00 Јовичић НераКовачевић ДраганМанојловић Нинослав
Историја 13:30 Јовичић НераКнежевић ВеснаСокић Бранка

 

Четвртак, 15. 06. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Матурски практичан рад –eкономски техничар 10:30 Сокић БранкаБогдановић РадицаЈовичић Нера
Рачуноводство (усмени)Полажу ученици четвртог разреда 10:30 Сокић БранкаБогдановић РадицаЈовичић Нера
Социологија са правима грађана 11:05 Јовичић НераДрашковић ГоранКравић Тања
Познавање робе 11:20 Јовичић НераЈоксимовић МиленаСмиљанић Вишња
Основе посластичарства 12:15 Јовичић НераКовачевић ДраганМитрашиновић Љубомир
Верска настава 12:30 Јовичић НераЗечевић НиколаСокић Бранка

 

Петак, 16. 06. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Здравствена култура 08:40 Јовичић НераМијаиловић ДанијелаМијаиловић Владимир
Наука о исхрани 08:40 Јовичић НераМијаиловић ДанијелаМијаиловић Владимир
Практична настава 09:00 Сокић БранкаЈовичић НераКузељевић Јелица
Математика (усмени) 09:20 Јовичић НераМићовић СлободанПрљевић Јасна
Енглески језик (усмени) 10:00 Јовичић НераТопаловић РужицаКовачевић Дубравка

 

Понедељак, 19. 06. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Туристичка географија 09:45 Јовичић НераМарић ЈеленаГојгић Јасмина
Пословна информатика 11:00 Јовичић НераМилаћевић МилованМијаиловић Владе
Рачуноводство (усмени)Полажу ученици трећег разреда 11:20 Сокић БранкаПавловић ДанаЈовичић Нера
Пословна економија(изборни предмет) 11:20 Сокић БранкаЈовичић НераПавловић Дана
Национална економија 11:20 Сокић БранкаЈовичић НераПавловић Дана

 

Уторак, 20. 06. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Статистика 10:35 Сокић БранкаМићовић СлободанЈовичић Нера
Филозофија 12:45 Сокић БранкаЈојић ГорицаЈовичић Нера
Туристичка географијаизборни предмет 13:00 Јовичић НераМарић ЈеленаГојгић Јасмина

 

Среда, 21. 06. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Матурски практичан рад –кулинарски техничар 08:00 Јовичић НераКрповић НебојшаМитрашиновић Љубомир

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве