Ванредни испити у јуну

Петак, 10. 06. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Психологија 07:45 Јовичић Нера

Сокић Бранка

Новаковић Марија

Биологија 12:10 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

 

Понедељак, 13. 06. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Хотелијерство 08:45 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Предузетништво 08:45 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Професионална пракса – посластичар 11:10 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Крповић Небојша

 

Уторак, 14. 06. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА     ИСПИТНА КОМИСИЈА
Уметничко обликовање 08:35 Јовичић Нера

Костић Александра

Богдановић Ана

   
Математика (писмени) 10:35 Прљевић Јасна, дежура на писменом    
Српски језик и књижевност (писмени) 10:35 Манојловић Бранкица, дежура на писменом    
Исхрана 12:15 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Сокић Бранка

   
Здравствена култура 12:15 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Сокић Бранка

   

 

Среда, 15. 06. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 08:40 Јовичић Нера

Мићовић Слобо

Прљевић Јасна

Статистика 08:40 Јовичић Нера

Мићовић Слобо

Прљевић Јасна

Филозофија 09:25 Јовичић Нера

Јојић Горица

Сокић Бранка

Грађанско васпитање 09:55 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Музичка уметност 09:55 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Пословна информатика 11:20 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијиловић Владимир

Рачунарство и информатика 11:20 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијиловић Владимир

 

Четвртак, 16. 06. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Верска настава 10:10 Јовичић Нера

Зечевић Никола

Сокић Бранка

Матурски практичан рад –

eкономски техничар

11:25 Сокић Бранка

Богдановић Радица

Јовичић Нера

 

Петак, 17. 06. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Туристичка географија 08:40 Јовичић Нера

Марић Јелена

Васиљевић Милка

Општа туристичка географија – изборни предмет 08:40 Јовичић Нера

Марић Јелена

Васиљевић Милка

Посластичарство 09:25 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Крповић Небојша

Енглески језик (писмени) 09:45 Ковачевић Дубравка, дежура на писменом

 

 Понедељак, 20. 06. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Социологија 09:25 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Уставно и привредно право 09:25 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Енглески језик (усмени) 10:00 Јовичић Нера

Ковачевић Дубравка

Топаловић Ружица

Енглески језик II (усмени) 10:00 Јовичић Нера

Ковачевић Дубравка

Топаловић Ружица

Услуживање са практичном наставом 10:45 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Професионална пракса – посластичар 11:10 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Крповић Небојша

Реализација и обрачун туристичког путовања 12:15 Сокић Бранка

Кузељевић Јелица

Јовичић Нера

 

Уторак, 21. 06. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основе куварства 08:00 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Куварство са практичном наставом

 

08:00 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Куварство

 

08:00 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Професионална пракса – кувар 08:00 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Завршни испит – кувар 09:30 Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Екстерни члан

Основе туризма и угоститељства 11:20 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Основи економије 11:20 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Маркетинг 11:20 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

 

Среда, 22. 06. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (усмени) 11:20 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

 

 

Завршни испит за образовни конобар одржаће се по договору кандидата са предметним наставницима: Ковачевић Драганом и Манојловић Нинославом

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве