Vanredni ispiti – maj 2018.

Petak, 18. 05. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Istorija 09:00 Jovičić NeraKnežević Vesna

Sokić Branka

Građansko vaspitanje 09:25 Jovičić NeraPetrović Mira

Sokić Branka

Poslovna informatika u turizmu i ugostiteljstvu 09:30 Jovičić NeraMilaćević Milovan

Mijailović Vlade

Kuvarstvo 10:30 Jovičić NeraVukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Profesionalna praksa (obrazovni profil: kuvar) 10:30 Jovičić NeraVukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

 

Ponedeljak, 21. 05. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Usluživanje 09:25 Jovičić NeraKovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Usluživanje sa praktičnom nastavom 09:25 Jovičić NeraKovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Francuski jezik II (pismeni) 09:45 Ratković Vera, dežura na pismenom
Termin za usmeni deo ispita biće saopšten na pismenom delu ispita
Poslovna korespondencija 10:50 Sokić BrankaPavlović Jela

Jovičić Nera

Trgovinsko poslovanje 10:50 Sokić BrankaJovičić Nera

Pavlović Jela

 

Utorak, 22. 05. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 09:45 Mićović Slobodan, dežura na pismenom
Srpski jezik i književnost (pismeni) 11:25 Manojlović Brankica, dežura na pismenom

 

Sreda, 23. 05. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost (usmeni) 08:20 Jovičić NeraManojlović Brankica

Lazić Tanja

Ruski jezik (pismeni) 08:40 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Termin za usmeni deo ispita biće saopšten na pismenom delu ispita
Poznavanje robe 10:30 Jovičić NeraJoksimović Milena

Smiljanić Višnja

Hemija 10:30 Jovičić NeraJoksimović Milena

Smiljanić Višnja

 

Četvrtak, 24. 05. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić NeraMićović Slobodan

Prljević Jasna

Fizika 10:30 Jovičić NeraŠaponjić Snežana

Smiljanić Višnja

Ishrana 13:50 Jovičić NeraMijailović Danijela

Mijailović Vlade

 

Petak, 25. 05. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća 08:35 Sokić BrankaLuković Katarina

Jovičić Nera

Finansijsko poslovanje 08:35 Sokić BrankaLuković Katarina

Jovičić Nera

Osnove turizma i ugostiteljstva 08:35 Sokić BrankaJovičić Nera

Luković Katarina

Praktična nastava(obrazovni profil: trgovinski tehničar) 08:35 Sokić BrankaJovičić Nera

Luković Katarina

Geografija 10:35 Jovičić NeraMarić Jelena

Gojgić Jasmina

 

Ponedeljak, 28. 05. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Završni ispit(obrazovni profil: kuvar) 08:00 Krpović NebojšaMitrašinović Ljubomir

Eksterni član

Profesionalna praksa(obrazovni profil: konobar) 09:25 Jovičić NeraKovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Ustav i prava građana 10:00 Jovičić NeraDrašković Goran

Kravić Tanja

Sociologija 10:00 Jovičić NeraDrašković Goran

Kravić Tanja

Profesionalna praksa(obrazovni profil turistički tehničar) 11:00 Sokić BrankaPavlović Jela

Jovičić Nera

 

Utorak, 29. 05. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Zdravstvena kultura 09:45 Jovičić NeraMijailović Danijela

Mijailović Vlade

Biologija 09:45 Jovičić NeraMijailović Danijela

Mijailović Vlade

 

Sreda, 30. 05.  2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (pismeni) 08:40 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Agencijsko i hotelijersko poslovanje 11:20 Sokić BrankaPavlović Luković Sofija

Jovičić Nera

Preduzetništvo 11:20 Sokić BrankaPavlović Luković Sofija

Jovičić Nera

 

Četvrtak, 31. 05. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (usmeni)  09:50 Sokić BrankaTopalović Ružica

Kovačević Dubravka

Verska nastava 13:50 Jovičić NeraZečević Nikola

Kuzeljević Jelica

 

 

SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U MAJSKOM  ISPITNOM ROKU

 

Srpski jezik i književnost

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Engleski jezik – Ružica

Milojević Petar, I razred, kuvar

 

Engleski jezik II – Ružica

Luković Ivan, I razred, konobar

Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Francuski jezik II

  1. Pavlović Nemanja, IV razred,, turistički tehničar

 

Ruski jezik II

  1. Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar

 

Matematika

Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar

Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Istorija

Milosavljević Ivana, II razred, ugostiteljski tehničar

 

Geografija

Vasiljević Nemanja, I razred, kulinarski tehničar

Jokić Aleksa, I razred, kulinarski tehničar

Marjanović Luka, I razred, kulinarski tehničar

Milosavljević Ivana, II razred, ugostiteljski tehničar

Slović Nikola, II razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

Vasiljević Nemanja, I razred, kulinarski tehničar

Jokić Aleksa, I razred, kulinarski tehničar

Marjanović Luka, I razred, kulinarski tehničar

Slović Nikola, II razred, kulinarski tehničar

 

Hemija

Vasiljević Nemanja, I razred, kulinarski tehničar

Jokić Aleksa, I razred, kulinarski tehničar

Marjanović Luka, I razred, kulinarski tehničar

Slović Nikola, II razred, kulinarski tehničar

 

Biologija

Vasiljević Nemanja, I razred, kulinarski tehničar

Jokić Aleksa, I razred, kulinarski tehničar

Marjanović Luka, I razred, kulinarski tehničar

 

Verska nastava

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Blagojević Nenad, II razred, turistički tehničar tehničar
  2. Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Ustav i prava građana

  1. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar

 

Sociologija

  1. Smiljanić Dragana, III razred, trgovinski tehničar

 

 

Poznavanje robe

  1. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar
  2. Smiljanić Dragana, III razred, trgovinski tehničar

 

Ishrana

  1. Raković Dušan, I razred, kuvar

 

Zdravstvena kultura

  1. Raković Dušan, I razred, kuvar
  2. Čolić Nikola, I razred, kuvar

 

Agencijsko i hotelijersko poslovanje – Sofija

  1. Blagojević Nenad, III razred, turistički tehničar tehničar
  2. Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar

 

Preduzetništvo – Sofija

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar
  2. Spasić Aleksandar, III razred, kuvar

 

Profesionalna praksa – Jela

Blagojević Nenad, III razred, turistički tehničar tehničar

Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar

 

Poslovna korespondencija – Jela

  1. Blagojević Nenad, III razred, turistički tehničar

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva – Nera

  1. Raković Dušan, I razred, kuvar
  2. Čolić Nikola, I razred, kuvar

 

Trgovinsko poslovanje – Nera

  1. Smiljanić Dragana, III razred, trgovinski tehničar

 

Praktična nastava – Nera

  1. Smiljanić Dragana, III razred, trgovinski tehničar

 

Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća – Katarina

Šaponjić Milica, II razred, kuvar

 

Finansijsko poslovanje – Katarina

Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar

 

Završni ispit – kuvar

  1. Tomašević Miroslav
  2. Tanović Dušica

 

Kuvarstvo

  1. Spasić Aleksandar, III razred, kuvar

 

Profesionalna praksa – kuvar

Šaponjić Milica, II razred, kuvar

 

Poslovna informatika u turizmu i ugostiteljstvu

Šaponjić Milica, II razred, kuvar

 

Profesionalna praksa – konobar – Dragan

  1. Kutlešić Milica, I razred, konobar

 

Usluživanje – Dragan

  1. Kutlešić Milica, I razred, konobar

 

Usluživanje sa praktičnom nastavom – Dragan

Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljski tehničar

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive