Ванредни испити у марту

Петак, 17. 03. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основи куварства 11:20 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашиновић Љубомир

 

Понедељак, 20. 03. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Социологија 10:00 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Психологија 10:30 Јовичић Нера

Сокић Бранка

Новаковић Марија

Српски језик и књижевност

(писмени)

11:25 Лазић Тања, дежура на писменом

 

Уторак, 21. 03. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 11:25 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Хемија 12:15 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Познавање робе 12:15 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Познавање животних намирница 12:15 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Среда, 22. 03. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

 

 

Четвртак, 23. 03. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физика 09:40 Сокић Бранка

Шапоњић Снежана

Смиљанић Вишња

Математика (писмени) 09:45 Прљевић Јасна, дежура на писменом
Екологија и заштита животне средине 10:30 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Наука о исхрани 10:30 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Здравствена култура 10:30 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Устав и права грађана 10:55 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Уставно и привредно право 10:55 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Маркетинг у туризму 11:25 Сокић Бранка

Павловић-Луковић Софија

Јовичић Нера

Основи туризма и угоститељства 11:25 Сокић Бранка

Павловић-Луковић Софија

Јовичић Нера

 

Петак, 24. 03. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање 08:40 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Физичко и здравствено васпитање 09:50 Јовичић Нера

Шопаловић Мишо

Стојановић Стево

Туристичка географија 10:30 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

Географија 10:30 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

 

Уторак, 28. 03. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Уметничко обликовање 13:50 Јовичић Нера

Лазаревић Биљана

Костић Александра

Ликовна култура 13:50 Јовичић Нера

Лазаревић Биљана

Костић Александра

 

Среда, 29. 03. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Монетарна економија и банкарство 13:00 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Јовичић Нера

Професионална пракса 13:10 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Основи услуживања 13:10 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

 

Четвртак, 30. 03. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Верска настава 10:50 Јовичић Нера

Зечевић Никола

Сокић Бранка

Монетарна економија и банкарство 11:25 Сокић Бранка

Кузељевић Јелица

Јовичић Нера

Основи економије 11:25 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Спољнотрговинско и девизно пословање 11:25 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Српски језик и књижевност

(усмени)

12:15 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

 

Петак, 31. 03. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Филозофија 08:40 Јовичић Нера

Јојић Горица

Петровић Мира

Пословна информатика 09:45 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владимир

Рачунарство и информатика 09:45 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владимир

Куварство са практичном наставом 11:25 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашиновић Љубе

Куварство 11:25 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашиновић Љубе

Матурски практичан рад

(кулинарски техничар)

11:25 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашиновић Љубе

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве