Ванредни испити у новембру 2016.

Понедељак, 21. 11. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик (писмени) 11:25 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Усмени део испита из руског језика одржаће се по договору са предметним наставнком

 

Уторак, 22. 11. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Познавање робе 12:15 Јовичић НераЈоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Среда, 23. 11. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени) 09:25 Јовичић НераТопаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Рачуноводство (писмени)  11:25 Богдановић Радица, дежура на писменом
Српски језик и књижевност(писмени) 12:15 Лазић Тања, дежура на писменом
Основе туризма и угоститељства 13:00 Сокић БранкаЈовичић Нера

Луковић Катарина

Хотелијерство 13:10 Сокић БранкаЛуковић Катарина

Јовичић Нера

Предузетништво 13:10 Сокић БранкаЛуковић Катарина

Јовичић Нера

Маркетинг у туризму 13:10 Сокић БранкаЛуковић Катарина

Јовичић Нера

 

Четвртак, 24. 11. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физика 09:40 Сокић БранкаШапоњић Снежана

Смиљанић Вишња

Статистика 10:30 Сокић БранкаМићовић Слободан

Јовичић Нера

Верска настава 10:40 Јовичић НераЗечевић Никола

Сокић Бранка

Уставно и привредно право 11:00 Јовичић НераДрашковић Горан

Кравић Тања

Грађанско васпитање 11:10 Јовичић НераПетровић Мира

Драшковић Горан

Српски језик и књижевност(усмени) 12:30 Јовичић НераЛазић Тања

Манојловић Бранкица

 

Петак, 25. 11. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачунарство и информатика 09:25 Јовичић НераМилаћевић Милован

Мијаиловић Владимир

Физичко васпитање 09:50 Јовичић НераШопаловић Мишо

Стојановић Стево

Куварство 11:20 Јовичић НераВукосављевић Роса

Митрашинвић Љубомир

Куварство са практичном наставом 11:20 Јовичић НераВукосављевић Роса

Митрашинвић Љубомир

Матурски практичан рад
(кулинарски техничар)
11:20 Јовичић НераВукосављевић Роса

Митрашинвић Љубомир

Рачуноводство (усмени)  12:20 Сокић БранкаБогдановић Радица

Јовичић Нера

 

Понедељак, 28. 11. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Професионална пракса 09:25 Јовичић НераКрповић Небојша

Вукосављевић Роса

Математика (писмени) 09:45 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Практична настава(трговински техничар) 11:00 Сокић БранкаЈовичић Нера

Кузељевић Јелица

 

Уторак, 29. 11. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић НераМићовић Слободан

Прљевић Јасна

 

Среда, 30. 11. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Туристичка географија 08:50 Јовичић НераМарић Јелена

Гојгић Јасмина

Географија 08:50 Јовичић НераМарић Јелена

Гојгић Јасмина

Француски језик (писмени) 09:45 Ратковић Вера, дежура на писменом
Основи економије 13:05 Сокић БранкаКовачевић Драган

Јовичић Нера

Монетарна економија и банкарство 13:05 Сокић БранкаКовачевић Драган

Јовичић Нера

 

Четвртак, 01. 12. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Француски језик (усмени) 11:25 Јовичић НераРатковић Вера

Милојевић Ивана

 

Завршни испит за образовни профил кувар одржаће се по договору са предметним наставницима Крповић Небојшом и Митрашиновић Љубомиром

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве