Vanredni kandidati u novembru 2016

Srpski jezik i književnost

  1. Udovičić Nikolina, III razred, kuvar

 

Matematika

  1. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar

 

Statistika – Slobo

  1. Alimpić Jelena, III razred, ekonomski tehničar

 

 

Ruski jezik

  1. Pantović Lela, IV razred, kulinarski tehničar

 

Engleski jezik – Ružica

  1. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar

 

Verska nastava

  1. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar

 

Francuski jezik I

  1. Kojadinović Anđela, IV razred, turistički tehničar

 

Poznavanje robe

  1. Vujović Desimir, III razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

  1. Kravić Tamara, II razred, kulinarski tehničar

 

Računarstvo i informatika

  1. Kravić Tamara, II razred, kulinarski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Cvrkotić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Fizičko vaspitanje

  1. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Vujović Desimir, III razred, kulinarski tehničar
  2. Marković Aleksandar, izborni predmet

 

Geografija

  1. Spasić Aleksandar, I razred, kuvar

 

Praktična nastava – Nera

  1. Cvrkotić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Osnove turizma i ugostiteljstva -Nera

  1. Spasić Aleksandar, I razred, kuvar

 

Marketing u turizmu – Katarina

  1. Pantović Lela, IV razred, kulinarski tehničar

 

Hotelijerstvo – Katarina

  1. Marković Aleksandar, IV razred, kulinarski tehničar

 

Preduzetništvo – Katarina

  1. Marković Stevan, III razred, poslastičar

 

 

Računovodstvo – Radica

  1. Cvrkotić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Osnovi ekonomije – Dragan

  1. Jakšić Radica, III razred, ekonomski tehničar

 

Monetarna ekonomija i bankarstvo – Dragan

  1. Alimpić Jelena, III razred, ekonomski tehničar

 

Ustavno i privredno pravo

  1. Jakšić Radica, III razred, ekonomski tehničar

 

Kuvarstvo

  1. Tomašević Miroslav, II razred, kuvar

 

Profesionalna praksa

  1. Tomašević Miroslav, II razred, kuvar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Vujović Desimir, III razred, kulinarski tehničar
  2. Marković Aleksandar, maturski praktičan rad

 

Završni ispit

  1. Bošković Marija, kuvar

 

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive