Vanredni ispiti – novembar 2017

Ponedeljak, 20. 11. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Nacionalne kuhinje 09:25 Jovičić NeraKovačević Dragan

Mitrašinović Ljubomir

Svečani prijemi 09:50 Jovičić NeraKovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Hotelijerstvo 10:05 Sokić BrankaKovačević Dragan

Jovičić Nera

Osnovi ekonomije 10:05 Sokić BrankaKovačević Dragan

Jovičić Nera

 

Sreda, 22. 11. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Hemija 08:00 Jovičić NeraJoksimović Milena

Smiljanić Višnja

Poznavanje robe 08:00 Jovičić NeraJoksimović Milena

Smiljanić Višnja

 

Četvrtak, 23. 11. 2017.

  VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Psihologija 08:00 Jovičić NeraSokić Branka

Novaković Marija

Psihologija u turizmu i ugostiteljstvu 08:00 Jovičić NeraSokić Branka

Novaković Marija

Matematika (pismeni) 10:35 Mićović Slobodan, dežura na pismenom
Ruski jezik II (pismeni)  11:25 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Usmeni deo ispita iz ruskog jezika obaviće se po dogovoru sa predmetnim nastavnikom. Kandidati će biti obavešteni na pismenom delu ispita.

 

Petak, 24. 11. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Turistička geografija 08:50 Jovičić NeraMarić Jelena

Gojgić Jasmina

Istorija 09:10 Jovičić NeraKnežević Vesna

Sokić Branka

Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić NeraMićović Slobodan

Prljević Jasna

Profesionalna praksa 10:35 Jovičić NeraVukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 10:35 Jovičić NeraVukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

 

Ponedeljak, 27. 11. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Završni ispit (kuvar) 09:00 Krpović NebojšaMitrašinović Ljube

Eksterni član (Stamatović Tanja)

Fizičko vaspitanje 09:35 Jovičić NeraŠopalović Mišo

Bogdanović Nemanja

Marketing u turizmu 10:15 Sokić BrankaPavlović-Luković Sofija

Jovičić Nera

Spoljnotrgovinsko i devizno poslovanje 10:40 Sokić BrankaJovičić Nera

Kuzeljević Jelica

Poslovna ekonomija 10:40 Sokić BrankaJovičić Nera

Kuzeljević Jelica

 

Utorak, 28. 11. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Muzička umetnost 09:00 Jovičić NeraPetrović Mira

Sokić Branka

Ustavno i privredno pravo 09:00 Jovičić NeraPetrović Mira

Kravić Tanja

Računarstvo i informatika 09:25 Jovičić NeraMilaćević Milovan

Mijailović Vlade

Srpski jezik i književnost (pismeni) 11:25 Manojlović Brankica, dežura na pismenom

 

Sreda, 29. 11. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik (usmeni) 07:45 Jovičić NeraManojlović Brankica

Lazić Tanja

Engleski jezik (pismeni) 08:40 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Likovna kultura 12:10 Jovičić NeraBogdanović Anastasija

Sokić Branka

Sociologija sa pravima građana 13:50 Jovičić NeraDrašković Goran

Kravić Tanja

 

Četvrtak, 30. 11. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (usmeni) 10:10 Sokić BrankaTopalović Ružica

Kovačević Dubravka

Osnovi turizma i ugostiteljstva 13:15 Sokić BrankaBogdanović Radica

Jovičić Nera

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive