Ванредни испити – новембар 2017

Понедељак, 20. 11. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Националне кухиње 09:25 Јовичић НераКовачевић Драган

Митрашиновић Љубомир

Свечани пријеми 09:50 Јовичић НераКовачевић Драган

Манојловић Нинослав

Хотелијерство 10:05 Сокић БранкаКовачевић Драган

Јовичић Нера

Основи економије 10:05 Сокић БранкаКовачевић Драган

Јовичић Нера

 

Среда, 22. 11. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Хемија 08:00 Јовичић НераЈоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Познавање робе 08:00 Јовичић НераЈоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Четвртак, 23. 11. 2017.

  ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Психологија 08:00 Јовичић НераСокић Бранка

Новаковић Марија

Психологија у туризму и угоститељству 08:00 Јовичић НераСокић Бранка

Новаковић Марија

Математика (писмени) 10:35 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Руски језик II (писмени)  11:25 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Усмени део испита из руског језика обавиће се по договору са предметним наставником. Кандидати ће бити обавештени на писменом делу испита.

 

Петак, 24. 11. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Туристичка географија 08:50 Јовичић НераМарић Јелена

Гојгић Јасмина

Историја 09:10 Јовичић НераКнежевић Весна

Сокић Бранка

Математика (усмени) 09:25 Јовичић НераМићовић Слободан

Прљевић Јасна

Професионална пракса 10:35 Јовичић НераВукосављевић Роса

Крповић Небојша

Куварство са практичном наставом 10:35 Јовичић НераВукосављевић Роса

Крповић Небојша

 

Понедељак, 27. 11. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Завршни испит (кувар) 09:00 Крповић НебојшаМитрашиновић Љубе

Екстерни члан (Стаматовић Тања)

Физичко васпитање 09:35 Јовичић НераШопаловић Мишо

Богдановић Немања

Маркетинг у туризму 10:15 Сокић БранкаПавловић-Луковић Софија

Јовичић Нера

Спољнотрговинско и девизно пословање 10:40 Сокић БранкаЈовичић Нера

Кузељевић Јелица

Пословна економија 10:40 Сокић БранкаЈовичић Нера

Кузељевић Јелица

 

Уторак, 28. 11. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Музичка уметност 09:00 Јовичић НераПетровић Мира

Сокић Бранка

Уставно и привредно право 09:00 Јовичић НераПетровић Мира

Кравић Тања

Рачунарство и информатика 09:25 Јовичић НераМилаћевић Милован

Мијаиловић Владе

Српски језик и књижевност (писмени) 11:25 Манојловић Бранкица, дежура на писменом

 

Среда, 29. 11. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик (усмени) 07:45 Јовичић НераМанојловић Бранкица

Лазић Тања

Енглески језик (писмени) 08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Ликовна култура 12:10 Јовичић НераБогдановић Анастасија

Сокић Бранка

Социологија са правима грађана 13:50 Јовичић НераДрашковић Горан

Кравић Тања

 

Четвртак, 30. 11. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени) 10:10 Сокић БранкаТопаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Основи туризма и угоститељства 13:15 Сокић БранкаБогдановић Радица

Јовичић Нера

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве