Ванредни испити у октобру 2016

Среда, 19. 10. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 09:45 Ковачевић Дубравка, дежура на писменом
Руски језик (писмени) 09:45 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Усмени део испита из руског језика одржаће се по договору са предметним наставнком
Француски језик (писмени) 09:45 Ратковић Вера, дежура на писменом
Хотелијерство 13:10 Сокић БранкаЛуковић КатаринаЈовичић Нера

 

Четвртак, 20. 10. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физика 09:40 Сокић БранкаШапоњић СнежанаСмиљанић Вишња
Математика (писмени) 09:45 Прљевић Јасна, дежура на писменом
Француски језик (усмени) 11:25 Јовичић НераРатковић ВераМилојевић Ивана

 

Петак, 21. 10. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачуноводство (писмени)полажу ученици трећег разреда 07:50 Павловић Дана, дежура на писменом
Филозофија 08:35 Јовичић НераЈојић ГорицаПетровић Мира
Музичка уметност 08:50 Јовичић НераПетровић МираСокић Бранка
Математика (усмени) 09:25 Јовичић НераМићовић СлободанПрљевић Јасна
Физичко васпитање 09:50 Јовичић НераШопаловић МишоСтојановић Стево
Националне кухиње 11:20 Јовичић НераВукосављевић РосаМитрашинвић Љубомир
Куварство 11:20 Јовичић НераВукосављевић РосаМитрашинвић Љубомир
Куварство са практичном наставом 11:20 Јовичић НераВукосављевић РосаМитрашинвић Љубомир

 

Понедељак, 24. 10. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (писмени) 11:25 Лазић Тања, дежура на писменом
Рачуноводство (писмени)полажу ученици првог разреда 11:25 Богдановић Радица, дежура на писменом

 

Уторак, 25. 10. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Хемија 12:15 Јовичић НераЈоксимовић МиленаСмиљанић Вишња
Уметничко обликовање 13:50 Јовичић НераКостић АлександраЛазаревић Биљана

 

Среда, 26. 10. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени) 09:25 Јовичић НераКовачевић ДубравкаТопаловић Ружица
Основи економије 13:05 Сокић БранкаКовачевић ДраганЈовичић Нера

 

Четвртак, 27. 10. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Биологија 10:35 Јовичић НераМијаиловић ДанијелаМијаиловић Владе
Социологија 11:00 Јовичић НераДрашковић ГоранКравић Тања
Пословна економија 11:20 Сокић БранкаЈовичић НераКузељевић Јелица
Српски језик и књижевност (усмени) 12:10 Јовичић НераМанојловић БранкицаЛазић Тања

 

Петак, 28. 10. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Психологија 08:40 Јовичић НераНоваковић МаријаСокић Бранка
Рачуноводство (усмени)полажу ученици трећег разреда 10:30 Сокић БранкаПавловић ДанаЈовичић Нера
Туристичка географија 10:50 Јовичић НераМарић ЈеленаГојгић Јасмина
Општа туристичка географија 10:50 Јовичић НераМарић ЈеленаГојгић Јасмина
Рачуноводство (усмени)полажу ученици првог разреда 12:15 Сокић БранкаБогдановић РадицаЈовичић Нера
Матурски практичан рад (економски техничар) 12:15 Сокић БранкаБогдановић РадицаЈовичић Нера

 

Понедељак, 31. 10. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Професионална пракса 09:25 Јовичић НераКрповић НебојшаВукосављевић Роса

 

Завршни испит за образовни профил кувар одржаће се по договору са предметним наставницима Крповић Небојшом и Митрашиновић Љубомиром

 

 

 

Српски језик и књижевност

  1. Томашевић Мирослав, II разред, кувар
  2. Кузељевић Биљана, IV разред, угоститељски  техничар
  3. Пантовић Лела, IV разред, кулинарски техничар
  4. Марковић Александар, кулинарски техничар – матурски писмени рад
  5. Вучковић Зорица, економски техничар – матурски писмени рад
  6. Бошковић Марија, III разред, кувар
  7. Јакшић Радица, III разред, економски техничар
  8. Марковић Александар, IV разред, кулинарски техничар

 

Математика

 

  1. Бошковић Марија, III разред, кувар
  2. Јакшић Радица, III разред, економски техничар
  3. Марковић Александар, IV разред, кулинарски техничар

Руски језик

  1.  Цвркотић Јелена, IV разред, трговински техничар

 

Енглески језик

  1. Томашевић Мирослав, II разред, кувар

 

Француски језик I

  1.  Којадиновић Анђела, IV разред, туристички техничар

 

Хемија

  1. 1. Тришић Милева, I разред, кулинарски техничар
  2. Терзић Матија, I разред, економски техничар

 

Физика

  1. 1. Тришић Милева, I разред, кулинарски техничар

 

Музичка уметност

  1. 1. Тришић Милева, I разред, кулинарски техничар

 

Биологија

  1. 1. Тришић Милева, I разред, кулинарски техничар

 

Физичко васпитање

  1. Томашевић Мирослав, II разред, кувар
  2. Пантовић Лела, IV разред, кулинарски техничар
  3. Марковић Александар, изборни предмет

 

Туристичка географија

 

  1. Пантовић Лела, IV разред, кулинарски техничар

2. Марковић Александар, изборни предмет

Општа географија

  1. Бошковић Марија, III разред, кувар

 

Уметничко обликовање – Александра

  1. Вујовић Десимир, III разред, кулинарски техничар

 

Психологија

  1. Вујовић Десимир, III разред, кулинарски техничар

 

Пословна економија – Нера

  1. Терзић Матија, I разред, економски техничар
  2. Вучковић Зорица, изборни предмет

 

Рачуноводство – Дана

  1. Алимпић Јелена, III разред, економски техничар

 

Рачуноводство – Радица

  1. Терзић Матија, I разред, економски техничар
  2. Вучковић Зорица, матурски практичан рад

 

Основи економије – Драган

  1. Алимпић Јелена, III разред, економски техничар

 

Социологија

  1. Јакшић Радица, III разред, економски техничар

 

Хотелијерство – Катарина

  1. Марковић Александар, IV разред, кулинарски техничар

 

Филозофија

  1.  Цвркотић Јелена, IV разред, трговински техничар

 

Националне кухиње

  1. Бошковић Марија, III разред, кувар
  2. Марић Зорица, II разред, кувар

 

Куварство

 1. Марић Зорица, II разред, кувар

Професионална пракса

  1. Марић Зорица, II разред, кувар

 

Куварство са практичном наставом

  1. Кравић Тамара, I разред, кулинарски техничар
  2. Вујовић Десимир, II разред, кулинарски техничар

 

Завршни испит

  1. Јанковић Ђорђе, кувар
  2. Радишић Миља, кувар

 

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве