Ванредни испити у октобру

Петак, 20. 10. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање 09:25 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Географија 10:35 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

Туристичка географија 10:35 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

 

Понедељак, 23. 10. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физичко васпитање 09:35 Јовичић Нера

Шопаловић Мишо

Богдановић Немања

Социологија са правима грађана 10:10 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Предузетништво 11:00 Сокић Бранка

Павловић-Луковић Софија

Јовичић Нера

Руски језик (писмени) 11:25 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Руски језик II (писмени) 11:25 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Усмени део испита из руског језика обавиће се по договору са предметним наставником. Кандидати ће бити обавештени на писменом делу испита.

 

Уторак, 24. 10. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Матурски практичан рад –

трговински техничар

09:35 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Павловић Дана

Здравствена култура 10:00 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Наука о исхрани 10:00 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Математика (писмени) 10:35 Прљевић Јасна, дежура на писменом

 

 

 

 

Среда, 25. 10. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Основи економије 12:15 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Национална економија 12:15 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Пословна економија 12:15 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

 

Четвртак, 26. 10. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени) 10:10 Сокић Бранка

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

 

Петак, 27. 10. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (писмени) 08:40 Лазић Тања, дежура на писменом
Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Куварство 11:20 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

 

Понедељак, 30. 10. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Матурски практичан рад – угоститељски техничар 09:30 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Свечани пријеми 09:30 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

 

Уторак, 31. 10. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик (усмени) 11:45 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

Познавање робе 13:30 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве