Vanredni ispiti u oktobru

Petak, 20. 10. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Građansko vaspitanje 09:25 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Geografija 10:35 Jovičić Nera

Marić Jelena

Gojgić Jasmina

Turistička geografija 10:35 Jovičić Nera

Marić Jelena

Gojgić Jasmina

 

Ponedeljak, 23. 10. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Fizičko vaspitanje 09:35 Jovičić Nera

Šopalović Mišo

Bogdanović Nemanja

Sociologija sa pravima građana 10:10 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Preduzetništvo 11:00 Sokić Branka

Pavlović-Luković Sofija

Jovičić Nera

Ruski jezik (pismeni) 11:25 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Ruski jezik II (pismeni) 11:25 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Usmeni deo ispita iz ruskog jezika obaviće se po dogovoru sa predmetnim nastavnikom. Kandidati će biti obavešteni na pismenom delu ispita.

 

Utorak, 24. 10. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Maturski praktičan rad –

trgovinski tehničar

09:35 Sokić Branka

Jovičić Nera

Pavlović Dana

Zdravstvena kultura 10:00 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Nauka o ishrani 10:00 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Matematika (pismeni) 10:35 Prljević Jasna, dežura na pismenom

 

 

 

 

Sreda, 25. 10. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (pismeni) 08:40 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Osnovi ekonomije 12:15 Sokić Branka

Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

Nacionalna ekonomija 12:15 Sokić Branka

Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

Poslovna ekonomija 12:15 Sokić Branka

Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

 

Četvrtak, 26. 10. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (usmeni) 10:10 Sokić Branka

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

 

Petak, 27. 10. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost (pismeni) 08:40 Lazić Tanja, dežura na pismenom
Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Kuvarstvo 11:20 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

 

Ponedeljak, 30. 10. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Maturski praktičan rad – ugostiteljski tehničar 09:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Svečani prijemi 09:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

 

Utorak, 31. 10. 2017.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik (usmeni) 11:45 Jovičić Nera

Manojlović Brankica

Lazić Tanja

Poznavanje robe 13:30 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive