Ванредни испити у септембру

 

Петак, 16. 09. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Матурски практичан рад,

компетенција А

09:00 Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Екстерни чалан

 

Понедељак, 19. 09. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Монетарна економија и банкарство 08:40 Сокић Бранка

Кузељевић Јелица

Јовичић Нера

Матурски практичан рад,

компетенција Б

09:00 Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Екстерни чалан

Математика (писмени) 09:45 Мићовић Слободан, дежура на писменом

 

Уторак, 20. 09. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

 

Среда, 21. 09. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик (писмени) 09:45 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Руски језик I (писмени) 09:45 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Усмени део испита из руског језика одржаће се по договору са предметним наставнком
Основе услуживања 13:05 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

 

Четвртак, 22. 09. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Посластичарство 09:25 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Митрашиновић Љубомир

Хигијена 10:40 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Екологија и заштита животне средине 10:40 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Право 11:05 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Хотелијерство 11:25 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Предузетништво 11:25 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Пословна економија 11:25 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Луковић Катарина

 

Петак, 23. 09. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Статистика 09:25 Сокић Бранка

Прљевић Јасна

Јовичић Нера

Туристичка географија 10:35 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

 

Понедељак, 26. 09. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (писмени) 10:35 Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Основи економије 11:00 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

 

Уторак, 27. 09. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основи туризма и угоститељства 12:15 Сокић Бранка

Богдановић Радица

Јовичић Нера

Познавање животних намирница 12:40 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Четвртак, 29. 09. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство

 

12:10 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Куварство са практичном наставом

 

12:10 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Националне кухиње 12:10 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Српски језик и књижевност (усмени) 13:50 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

 

 

Петак, 30. 09. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање 08:40 Сокић Бранка

Петровић Мира

Јовичић Нера

 

Завршни испит за образовни профил кувар одржаће се по договору са предметним наставницима Крповић Небојшом и Митрашиновић Љубомиром

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве