Vanredni kandidati – april 2018.

Srpski jezik i književnost

  1. Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar
  2. Jakšić Radica, maturski pismeni ispit, ekonomski tehničar

 

Engleski jezik – Ružica

1. Šaponjić Milica, II razred, kuvar

 

Engleski jezik II – Ružica

  1. Kutlešić Milica, I razred, konobar

 

Engleski jezik – Dubravka

1.Simić Strahinja, III razred, kuvar

 

Matematika

  1. Šaponjić Milica, II razred, kuvar
  2. Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljski tehničar
  3. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar

 

Istorija

  1. Blagojević Nenad, II razred, turistički tehničar

 

Filozofija

  1. Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljski tehničar

Istorija umetnosti

  1. Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar

 

Umetničko oblikovanje

  1. Kravić Tamara, III razred, kulinarski tehničar

 

Računarstvo i informatika

  1. Čolić Marinela, I razred, kuvar

 

Poslovna informatika u turizmu i ugostiteljstvu

  1. Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar

 

Verska nastava

  1. Šaponjić Milica, II razred, kuvar

Ustav i prava građana

  1. Simić Strahinja, III razred, kulinarski tehničar
  2. Kravić Tamara, III razred, kulinarski tehničar
  3. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar

 

Sociologija

  1. Kravić Tamara, III razred, kulinarski tehničar

 

Poznavanje robe

  1. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar

 

Ishrana

  1. Blagojević Nenad, II razred, turistički tehničar

 

Nauka o ishrani

1. Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Zdravstveno vaspitanje

  1. Čolić Nikola, I razred, kuvar

 

Agencijsko i hotelijersko poslovanje – Jelica

  1. Blagojević Nenad, II razred, turistički tehničar tehničar

 

Profesionalna praksa – Jelica

  1. Blagojević Nenad, II razred, turistički tehničar tehničar

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva – Nera

1. Čolić Nikola, I razred, kuvar

 

Preduzetništvo – Dana

  1. Tanović Dušica, III razred, kuvar

 

Maturski praktičan rad – Dana

  1. Jakšić Radica, ekonomski tehničar

 

Poslovna korespondencija – Jela

  1. Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar

 

Kuvarstvo

  1. Čolić Marinela, I razred, kuvar
  2. Čolić Nikola, I razred, kuvar
  3. Šaponjić Milica, II razred, kuvar
  4. Tanović Dušica, III razred, kuvar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar

 

Profesionalna praksa – konobar – Dragan

  1. Milosavljević Ivana, I razred, konobar
  2. Kutlešić Milica, I razred, konobar

 

Usluživanje – Dragan

  1. Milosavljević Ivana, I razred, konobar
  2. Luković Ivan, I razred, konobar

 

Osnove usluživanja – Dragan

  1. Tanović Dušica, III razred, kuvar

 

Nacionalne kuhinje – Dragan

  1. Tanović Dušica, III razred, kuvar

 

Osnovi ekonomije – Dragan

  1. Jakšić Radica, ekonomski tehničar – izborni predmet

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive