Ванредни кандидати – април 2018.

Српски језик и књижевност

  1. Видаковић Сара, III разред, туристички техничар
  2. Јакшић Радица, матурски писмени испит, економски техничар

 

Енглески језик – Ружица

1. Шапоњић Милица, II разред, кувар

 

Енглески језик II – Ружица

  1. Кутлешић Милица, I разред, конобар

 

Енглески језик – Дубравка

1.Симић Страхиња, III разред, кувар

 

Математика

  1. Шапоњић Милица, II разред, кувар
  2. Кузељевић Биљана, IV разред, угоститељски техничар
  3. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар

 

Историја

  1. Благојевић Ненад, II разред, туристички техничар

 

Филозофија

  1. Кузељевић Биљана, IV разред, угоститељски техничар

Историја уметности

  1. Видаковић Сара, III разред, туристички техничар

 

Уметничко обликовање

  1. Кравић Тамара, III разред, кулинарски техничар

 

Рачунарство и информатика

  1. Чолић Маринела, I разред, кувар

 

Пословна информатика у туризму и угоститељству

  1. Видаковић Сара, III разред, туристички техничар

 

Верска настава

  1. Шапоњић Милица, II разред, кувар

Устав и права грађана

  1. Симић Страхиња, III разред, кулинарски техничар
  2. Кравић Тамара, III разред, кулинарски техничар
  3. Миковић Милинко, III разред, кулинарски техничар

 

Социологија

  1. Кравић Тамара, III разред, кулинарски техничар

 

Познавање робе

  1. Миковић Милинко, III разред, кулинарски техничар

 

Исхрана

  1. Благојевић Ненад, II разред, туристички техничар

 

Наука о исхрани

1. Кузељевић Биљана, IV разред, угоститељски техничар

 

Здравствено васпитање

  1. Чолић Никола, I разред, кувар

 

Агенцијско и хотелијерско пословање – Јелица

  1. Благојевић Ненад, II разред, туристички техничар техничар

 

Професионална пракса – Јелица

  1. Благојевић Ненад, II разред, туристички техничар техничар

 

Основи туризма и угоститељства – Нера

1. Чолић Никола, I разред, кувар

 

Предузетништво – Дана

  1. Тановић Душица, III разред, кувар

 

Матурски практичан рад – Дана

  1. Јакшић Радица, економски техничар

 

Пословна кореспонденција – Јела

  1. Видаковић Сара, III разред, туристички техничар

 

Куварство

  1. Чолић Маринела, I разред, кувар
  2. Чолић Никола, I разред, кувар
  3. Шапоњић Милица, II разред, кувар
  4. Тановић Душица, III разред, кувар

 

Куварство са практичном наставом

  1. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар

 

Професионална пракса – конобар – Драган

  1. Милосављевић Ивана, I разред, конобар
  2. Кутлешић Милица, I разред, конобар

 

Услуживање – Драган

  1. Милосављевић Ивана, I разред, конобар
  2. Луковић Иван, I разред, конобар

 

Основе услуживања – Драган

  1. Тановић Душица, III разред, кувар

 

Националне кухиње – Драган

  1. Тановић Душица, III разред, кувар

 

Основи економије – Драган

  1. Јакшић Радица, економски техничар – изборни предмет

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве