Vanredni kandidati – april 2022.

SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U APRILSKOM  ISPITNOM ROKU

 

Srpski jezik i književnost

  1. Đorđević Milica, III razred, kulinarski tehničar
  2. Đorđević Dimitrije, III razred, kulinarski tehničar
  3. Mikavica Jovana, IV razred, kulinarski tehničar
  4. Romandić Milica, IV razred, kulinarski tehničar
  5. Vasić Miloš, maturski pismeni ispit

 

Engleski jezik

  1. Đorđević Dimitrije, III razred, kulinarski tehničar
  2. Tofilović Aleksa, III razred, turističko-hotelijerski tehničar
  3. Mikavica Jovana, IV razred, kulinarski tehničar

 

Poslovni engleski jezik

  1. Erić Mrija, II razred, ekonomski tehničar

 

Ruski jezik II

  1. Mijailović Sava, I razred, turističko-hotelijerski tehničar

 

Matematika

  1. Marić Filip, II razred, kulinarski tehničar
  2. Mitrović Jelena, III razred, kulinarski tehničar
  3. Đorđević Milica, III razred, kulinarski tehničar
  4. Đorđević Dimitrije, III razred, kulinarski tehničar
  5. Mikavica Jovana, IV razred, kulinarski tehničar

 

Verska nastava

  1. Vukašinović Kondić Marija, I razred, kulinarski tehničar
  2. Mikavica Jovana, IV razred, kulinarski tehničar
  3. Romandić Milica, IV razred, kulinarski tehničar

 

Biologija

  1. Marić Filip, II razred, kulinarski tehničar
  2. Radovanović Vladimir, II razred, kulinarski tehničar
  3. Milić David, II razred, kulinarski tehničar

 

Istorija

  1. Marić Filip, II razred, kulinarski tehničar
  2. Radivojčević Marijana, II razred, kulinarski tehničar

 

Muzička umetnost

  1. Božović Anastasija, I razred, ugostiteljski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Radivojčević Marijana, I razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

  1. Jelisavčić Miloš, II razred, kulinarski tehničar

 

Hemija

  1. Radovanović Vladimir, II razred, kulinarski tehničar
  2. Radivojčević Marijana, II razred, kulinarski tehničar
  3. Milić David, II razred, kulinarski tehničar
  4. Jelisavčić Miloš, II razred, kulinarski tehničar

 

Poznavanje robe

  1. Đorđević Milica, III razred, kulinarski tehničar
  2. Đorđević Dimitrije, III razred, kulinarski tehničar
  3. Romandić Milica, IV razred, kulinarski tehničar

 

Računarstvo i informatika

  1. Radivojčević Marijana, II razred, kulinarski tehničar

 

Poslovna informatika u turizmu

  1. Tofilović Aleksa, III razred, turističko-hotelijerski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Vasić Miloš, izborni predmet

 

Geografija

  1. Mijailović Sava, I razred, turističko-hotelijerski tehničar

 

Filozofija

  1. Romandić Milica, IV razred, kulinarski tehničar

 

Poslovna koresopndencija – Jela

  1. Tofilović Aleksa, III razred, turističko-hotelijerski tehničar

 

Likovna kultura

  1. Marić Filip, II razred, kulinarski tehničar

 

Sociologija

  1. Mitrović Jelena, III razred, kulinarski tehničar

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva – Jelena, Nera

  1. Nikolić Kristina, I razred, kuvar
  2. Vranešević Boris, I razred, turističko-hotelijerski tehničar

 

Ekonomika i organizacija preduzeća – Nera

  1. Radovanović Vladimir, II razred, kulinarski tehničar

 

Javne finansije – Katarina

  1. Erić Mrija, II razred, ekonomski tehničar

 

 

Računovodstvo – Katarina

  1. Janković Marijana, I razred, ekonomski tehničar

 

Principi ekonomije – Jelica

  1. Mladenović Luka, I razred, ekonomski tehničar

 

Usluživanje sa praktičnom nastavom – Dragan

  1. Vasić Miloš, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Đorđević Milica, III razred, kulinarski tehničar

 

Kuvarstvo

  1. Nikolić Kristina, I razred, kuvar

 

Završni ispti – kuvar

  1. Janković Milan
  2. Vulović Dušanka
Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive