Vanredni kandidati – decembar 2019.

 

SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U DECEMBARSKOM ISPITNOM ROKU

Srpski jezik i književnost

  1. Terzić Mile, II razred, kuvar
  2. Dumić Jefto, III razred, ugostiteljski tehničar
  3. Kuka Uglješa, IV razred, finansijski administrator
  4. Tabaica Danijela, maturski pismeni rad

 

Engleski jezik

  1. Juzbašić Vuk, I razred, kulinarski tehničar
  2. Nešković Nikolija, IV razred, kulinarski tehničar
  3. Kuka Uglješa, IV razred, finansijski administrator

 

Ruski jezik

  1. Vulović Dušanka, I razred, kuvar
  2. Jevtović Milan, I razred, kuvar

 

Matematika

  1. Vulović Dušanka, I razred, kuvar
  2. Jevtović Milan, I razred, kuvar
  3. Terzić Mile, II razred, kuvar
  4. Milić Budimir, III razred, kuvar

 

Fizika

  1. Juzbašić Vuk, I razred, kulinarski tehničar
  2. Stanić Dragoslav, II razred, kulinarski tehničar

 

Istorija

  1. Gačević Ognjen, I razred, kulinarski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Dumić Jefto, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Geografija

  1. Gačević Ognjen, I razred, kulinarski tehničar

 

Poznavanje robe

  1. Nešković Nikolija, IV razred, kulinarski tehničar

 

Hemija

  1. Đurić Stefan, II razred, kulinarski tehničar

 

Muzička umetnost

  1. Jana Stojić, I razred, kulinarski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Božović Nataša, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Sociologija

  1. Dumić Jefto, III razred, ugostiteljski tehničar
  2. Marjanović David, III razred, kulinarski tehničar

 

Biologija

  1. Gačević Ognjen, I razred, kulinarski tehničar
  2. Đurić Stefan, II razred, kulinarski tehničar

 

Nauka o ishrani

  1. Tabaica Danijela, izborni predmet
  2. Božović Nataša, IV razred, ugostiteljski tehničar
  3. Milosavljević Ivana, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Računarstvo i informatika

  1. Tabaica Danijela, II razred, kulinarski tehničar

 

Marketing – Dana

  1. Janković Tamara, IV razred, finansijski administrator

 

Marketing u turizmu i ugostiteljstvu – Dana

  1. Božović Nataša, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva – Dana

  1. Juzbašić Vuk, I razred, kulinarski tehničar

 

Računovodstvo – Katarina

  1. Janković Tamara, IV razred, finansijski administrator

 

Preduzetništvo – Katarina

  1. Milić Budimir, III razred, kuvar

 

Hotelijerstvo – Katarina

  1. Božović Nataša, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Ekonomika i organizacija preduzeća – Nera

  1. Đurić Stefan, II razred, kulinarski tehničar

 

Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća – Jelena

  1. Terzić Mile, II razred, kuvar

 

Profesionalna praksa

  1. Terzić Mile, II razred, kuvar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Tabaica Danijela, maturski praktičan rad

 

Osnovi kuvarstva – Dragan

  1. Dumić Jefto, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Osnovi usluživanja – Dragan

  1. Milić Budimir, III razred, kuvar

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive