Vanredni kandidati-februar 2018.

Engleski jezik

  1. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar

 

Francuski jezik

  1. Čorbić Boško, IV razred, ekonomski tehničar

 

Matematika

  1. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar

 

Filozofija

  1. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar

 

Fizičko vaspitanje

  1. Moićević Lazar, II razred, kuvar

 

Istorija

  1. Slović Nikola, I razred, kulinarski tehničar

 

Istorija – odabrane teme

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Petrić Marija, I razred, ekonomski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Simić Strahinja, III razred, kulinarski tehničar

 

Hemija

1 .Slović Nikola, I razred, kulinarski tehničar

2. Zarić Ljubinka, I razred, konobar

 

Psihologija

1. Simić Strahinja, III razred, kulinarski tehničar

 

Umetničko oblikovanje

Simić Strahinja, III razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

1. Slović Nikola, I razred, kulinarski tehničar

 

Ishrana

  1. Tanović Dušica, I razred, kuvar
  2. Vidaković Sara, II razred, turistički tehničar

 

Nauka o ishrani

  1. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar

 

Ekonomika i organizacija turističkih preduzeća – Jela

1. Vidaković Sara, II razred, turistički tehničar

 

Savremena poslovna korespondencija – Jela

  1. Petrić Marija, I razred, ekonomski tehničar

 

Poslovna ekonomija – Nera

  1. Petrić Marija, I razred, ekonomski tehničar

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva – Nera

  1. Zarić Ljubinka, I razred, konobar

 

Agencijsko i hotelijersko poslovanje – Nera

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Agencijsko i hotelijersko poslovanje – Jelica

  1. Vidaković Sara, II razred, turistički tehničar

 

Profesionalna praksa (turistički tehničar) – Jelica

  1. Vidaković Sara, II razred, turistički tehničar

 

Preduzetništvo – Sofija

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Marketing – Dana

  1. Jakšić Radica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Računovodstvo – Dana

  1. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar

 

Kuvarstvo

  1. Tanović Dušica, I razred, kuvar
  2. Tomašević Miroslav, III razred, kuvar

 

Profesionalan praksa (kuvar)

  1. Tanović Dušica, I razred, kuvar

 

Osnovi ekonomije – Dragan

  1. Jakšić Radica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Profesionalan praksa (konobar)

  1. Zarić Ljubinka, I razred, konobar

 

Završni ispit (konobar)

  1. Smiljanić  Aleksandar

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive