Ванредни кандидати-фебруар 2018.

Енглески језик

  1. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар

 

Француски језик

  1. Чорбић Бошко, IV разред, економски техничар

 

Математика

  1. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар

 

Филозофија

  1. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар

 

Физичко васпитање

  1. Моићевић Лазар, II разред, кувар

 

Историја

  1. Словић Никола, I разред, кулинарски техничар

 

Историја – одабране теме

  1. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Грађанско васпитање

  1. Петрић Марија, I разред, економски техничар

 

Туристичка географија

  1. Симић Страхиња, III разред, кулинарски техничар

 

Хемија

1 .Словић Никола, I разред, кулинарски техничар

2. Зарић Љубинка, I разред, конобар

 

Психологија

1. Симић Страхиња, III разред, кулинарски техничар

 

Уметничко обликовање

Симић Страхиња, III разред, кулинарски техничар

 

Физика

1. Словић Никола, I разред, кулинарски техничар

 

Исхрана

  1. Тановић Душица, I разред, кувар
  2. Видаковић Сара, II разред, туристички техничар

 

Наука о исхрани

  1. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар

 

Економика и организација туристичких предузећа – Јела

1. Видаковић Сара, II разред, туристички техничар

 

Савремена пословна кореспонденција – Јела

  1. Петрић Марија, I разред, економски техничар

 

Пословна економија – Нера

  1. Петрић Марија, I разред, економски техничар

 

Основи туризма и угоститељства – Нера

  1. Зарић Љубинка, I разред, конобар

 

Агенцијско и хотелијерско пословање – Нера

  1. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Агенцијско и хотелијерско пословање – Јелица

  1. Видаковић Сара, II разред, туристички техничар

 

Професионална пракса (туристички техничар) – Јелица

  1. Видаковић Сара, II разред, туристички техничар

 

Предузетништво – Софија

  1. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Маркетинг – Дана

  1. Јакшић Радица, IV разред, економски техничар

 

Рачуноводство – Дана

  1. Вукотић Кристина, III разред, економски техничар
  2. Вукотић Катарина, III разред, економски техничар

 

Куварство

  1. Тановић Душица, I разред, кувар
  2. Томашевић Мирослав, III разред, кувар

 

Професионалан пракса (кувар)

  1. Тановић Душица, I разред, кувар

 

Основи економије – Драган

  1. Јакшић Радица, IV разред, економски техничар

 

Професионалан пракса (конобар)

  1. Зарић Љубинка, I разред, конобар

 

Завршни испит (конобар)

  1. Смиљанић  Александар

 

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве