Vanredni kandidati – jun

 

Srpski jezik i književnost

  1. Marjanović David, III razred, kulinarski tehničar

 

Ruski jezik

  1. Terzić Mile, I razred, kuvar
  2. Dacović Ljubica, III razred, kulinarski tehničar

 

Matematika

  1. Šaponjić Milica, III razred, kuvar
  2. Marjanović David, III razred, kulinarski tehničar
  3. Spasojević Marijana, IV razred, kulinarski tehničar

 

Računarstvo i informatika

  1. Božović Nataša, II razred, ugostiteljski tehničar

 

Istorija

  1. Božović Nataša, II razred, ugostiteljski tehničar

 

Hemija

  1. Božović Nataša, II razred, ugostiteljski tehničar

 

Poznavanje robe

  1. Ćaldović Anđelija, II razred, trgovac
  2. Dacović Ljubica, III razred, kulinarski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Božović Nataša, II razred, ugostiteljski tehničar
  2. Ćaldović Anđelija, II razred, trgovac

 

Psihologija

  1. Dacović Ljubica, III razred, kulinarski tehničar
  2. Aćimović Vesna, III razred, kulinarski tehničar

 

Umetničko oblikovanje

  1. Dacović Ljubica, III razred, kulinarski tehničar
  2. Aćimović Vesna, III razred, kulinarski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Aćimović Vesna, III razred, kulinarski tehničar
  2. Marjanović Marko, III razred, kulinarski tehničar

 

Geografija

  1. Terzić Mile, I razred, kuvar

 

Osnove turizma i ugostiteljstva – Jelena

  1. Terzić Mile, I razred, kuvar
  2. Milić Budimir, I razred, kuvar

 

Praktična nastava – Nera

  1. Antonijević Biljana, IV razred, trgovinski tehničar

 

Osnovi poslovanja u trgovini – Nera

  1. Ćaldović Anđelija, II razred, trgovac

 

Tehnika prodaje i usluživanje kupaca – Nera

  1. Ćaldović Anđelija, II razred, trgovac

 

Računovodstvo – Katarina

  1. Antonijević Biljana, IV razred, trgovinski tehničar

 

Osnove turizma i ugostiteljstva – Dana

  1. Vujović Dragana, I razred, kulinarski tehničar

 

Računovodstvo – Dana

  1. Vukotić Kristina, IV razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Katarina, IV razred, ekonomski tehničar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Vujović Dragana, I razred, kulinarski tehničar
  2. Marjanović Marko, II razred, kulinarski tehničar
  3. Aćimović Vesna, III razred, kulinarski tehničar
  4. Spasojević Marijana, IV razred, kulinarski tehničar

 

Kuvarstvo

  1. Šaponjić Milica, III razred, kuvar

 

Profesionalna praksa

  1. Terzić Mile, I razred, kuvar

 

Osnove usluživanja – Dragan

  1. Šaponjić Milica, III razred, kuvar

 

 

Završni ispit – kuvar

  1. Radovanović Slaven
  2. Lazović Nada
  3. Udovičić Nikolina

 

Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja

  1. Blagojević Nenad, turistički tehničar

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive