Ванредни кандидати – јун

 

Српски језик и књижевност

  1. Марјановић Давид, III разред, кулинарски техничар

 

Руски језик

  1. Терзић Миле, I разред, кувар
  2. Дацовић Љубица, III разред, кулинарски техничар

 

Математика

  1. Шапоњић Милица, III разред, кувар
  2. Марјановић Давид, III разред, кулинарски техничар
  3. Спасојевић Маријана, IV разред, кулинарски техничар

 

Рачунарство и информатика

  1. Божовић Наташа, II разред, угоститељски техничар

 

Историја

  1. Божовић Наташа, II разред, угоститељски техничар

 

Хемија

  1. Божовић Наташа, II разред, угоститељски техничар

 

Познавање робе

  1. Ћалдовић Анђелија, II разред, трговац
  2. Дацовић Љубица, III разред, кулинарски техничар

 

Грађанско васпитање

  1. Божовић Наташа, II разред, угоститељски техничар
  2. Ћалдовић Анђелија, II разред, трговац

 

Психологија

  1. Дацовић Љубица, III разред, кулинарски техничар
  2. Аћимовић Весна, III разред, кулинарски техничар

 

Уметничко обликовање

  1. Дацовић Љубица, III разред, кулинарски техничар
  2. Аћимовић Весна, III разред, кулинарски техничар

 

Туристичка географија

  1. Аћимовић Весна, III разред, кулинарски техничар
  2. Марјановић Марко, III разред, кулинарски техничар

 

Географија

  1. Терзић Миле, I разред, кувар

 

Основе туризма и угоститељства – Јелена

  1. Терзић Миле, I разред, кувар
  2. Милић Будимир, I разред, кувар

 

Практична настава – Нера

  1. Антонијевић Биљана, IV разред, трговински техничар

 

Основи пословања у трговини – Нера

  1. Ћалдовић Анђелија, II разред, трговац

 

Техника продаје и услуживање купаца – Нера

  1. Ћалдовић Анђелија, II разред, трговац

 

Рачуноводство – Катарина

  1. Антонијевић Биљана, IV разред, трговински техничар

 

Основе туризма и угоститељства – Дана

  1. Вујовић Драгана, I разред, кулинарски техничар

 

Рачуноводство – Дана

  1. Вукотић Кристина, IV разред, економски техничар
  2. Вукотић Катарина, IV разред, економски техничар

 

Куварство са практичном наставом

  1. Вујовић Драгана, I разред, кулинарски техничар
  2. Марјановић Марко, II разред, кулинарски техничар
  3. Аћимовић Весна, III разред, кулинарски техничар
  4. Спасојевић Маријана, IV разред, кулинарски техничар

 

Куварство

  1. Шапоњић Милица, III разред, кувар

 

Професионална пракса

  1. Терзић Миле, I разред, кувар

 

Основе услуживања – Драган

  1. Шапоњић Милица, III разред, кувар

 

 

Завршни испит – кувар

  1. Радовановић Славен
  2. Лазовић Нада
  3. Удовичић Николина

 

Испит за проверу стручно-теоријских знања

  1. Благојевић Ненад, туристички техничар

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве