Vanredni kandidati – maj 2018.

Srpski jezik i književnost

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Engleski jezik – Ružica

  1. Milojević Petar, I razred, kuvar

 

Engleski jezik II – Ružica

  1. Luković Ivan, I razred, konobar
  2. Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Francuski jezik II

  1. Pavlović Nemanja, IV razred,, turistički tehničar

 

Ruski jezik II

  1. Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar

 

Matematika

  1. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Istorija

Milosavljević Ivana, II razred, ugostiteljski tehničar

 

Geografija

  1. Vasiljević Nemanja, I razred, kulinarski tehničar
  2. Jokić Aleksa, I razred, kulinarski tehničar
  3. Marjanović Luka, I razred, kulinarski tehničar
  4. Milosavljević Ivana, II razred, ugostiteljski tehničar
  5. Slović Nikola, II razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

  1. Vasiljević Nemanja, I razred, kulinarski tehničar
  2. Jokić Aleksa, I razred, kulinarski tehničar
  3. Marjanović Luka, I razred, kulinarski tehničar
  4. Slović Nikola, II razred, kulinarski tehničar

 

Hemija

  1. Vasiljević Nemanja, I razred, kulinarski tehničar
  2. Jokić Aleksa, I razred, kulinarski tehničar
  3. Marjanović Luka, I razred, kulinarski tehničar
  4. Slović Nikola, II razred, kulinarski tehničar

 

Biologija

  1. Vasiljević Nemanja, I razred, kulinarski tehničar
  2. Jokić Aleksa, I razred, kulinarski tehničar
  3. Marjanović Luka, I razred, kulinarski tehničar

 

Verska nastava

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Blagojević Nenad, II razred, turistički tehničar tehničar
  2. Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Ustav i prava građana

  1. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar

 

Sociologija

  1. Smiljanić Dragana, III razred, trgovinski tehničar

 

 

Poznavanje robe

  1. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar
  2. Smiljanić Dragana, III razred, trgovinski tehničar

 

Ishrana

  1. Raković Dušan, I razred, kuvar

 

Zdravstvena kultura

  1. Raković Dušan, I razred, kuvar
  2. Čolić Nikola, I razred, kuvar

 

Agencijsko i hotelijersko poslovanje – Sofija

  1. Blagojević Nenad, III razred, turistički tehničar tehničar
  2. Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar

 

Preduzetništvo – Sofija

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar
  2. Spasić Aleksandar, III razred, kuvar

 

Profesionalna praksa – Jela

  1. Blagojević Nenad, III razred, turistički tehničar tehničar
  2. Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar

 

Poslovna korespondencija – Jela

  1. Blagojević Nenad, III razred, turistički tehničar

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva – Nera

  1. Raković Dušan, I razred, kuvar
  2. Čolić Nikola, I razred, kuvar

 

Trgovinsko poslovanje – Nera

  1. Smiljanić Dragana, III razred, trgovinski tehničar

 

Praktična nastava – Nera

  1. Smiljanić Dragana, III razred, trgovinski tehničar

 

Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća – Katarina

Šaponjić Milica, II razred, kuvar

 

Finansijsko poslovanje – Katarina

Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar

 

Završni ispit – kuvar

  1. Tomašević Miroslav
  2. Tanović Dušica

 

Kuvarstvo

  1. Spasić Aleksandar, III razred, kuvar

 

Profesionalna praksa – kuvar

Šaponjić Milica, II razred, kuvar

 

Poslovna informatika u turizmu i ugostiteljstvu

Šaponjić Milica, II razred, kuvar

 

Profesionalna praksa – konobar – Dragan

  1. Kutlešić Milica, I razred, konobar

 

Usluživanje – Dragan

  1. Kutlešić Milica, I razred, konobar

 

Usluživanje sa praktičnom nastavom – Dragan

Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljski tehničar

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive